36 позачергова сесія 8 березня 2024 року

Дата: 04.03.2024 14:05

Засідання позачергової сесії заплановане на 8 березня на 13:00. Місце проведення - Зорівський будинок культури.

1. Порядок денний.

2. Про затвердження Програми "Єдності та підтримки громад України, що постраждали внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на 2024-2027 роки".

2.1 Лист від Смілянської міської ради про виділення коштів

3. Про затвердження Порядку надання матеріальної допомоги на спорядження мобілізованим

3.1 Клопотання про надання матеріальної допомоги для мобілізованих на спорядження

4. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 26 травня №4-18/VIII "Про Порядок надання грошової допомоги громадянам Зорівської сільської територіальної громади за рахунок коштів місцевого бюджету".

5. Про внесення змін до Програми підтримки КП "Благоустрій" Зорівської сільської ради

5.1 Клопотання про надання фінансової допомоги від КП Благоустрій

6. Про внесення змін до рішення сільської ради від 21 грудня 2023 року №34-18/VIII "Про бюджет Зорівської сільської територіальної громади на 2024 рік"

6.1 Пояснююча записка