Зорівська територіальна громада
Золотоніського району Черкаської області

Вибір підручників для 7 класу (2024)

Дата: 08.03.2024 15:38
Кількість переглядів: 73

Протокол № 9

засідання педагогічної ради

Зорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зорівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області

26.02.2024 р.

 

Голова педагогічної ради:    Шепель Ю.А.

Секретар:                                 Трава В.О.

Присутні:  21

Відсутні: Журавльов О.П.,  Піскун А.С. – військова служба

Порядок денний:

  1. Вибір підручників для 7 класу (доповідачі: вчителі предметники).

 

  1. СЛУХАЛИ: заступника директора з НВР Тетяну Божко, яка поінформувала присутніх про здійснення конкурсного відбору підручників для учнів 7 класу відповідно до наказу МОН України від 02.10.2023 №1186 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у 2023-2024 роках (7 клас)».

Доповідач ознайомила педагогів з результатами вибору підручників вчителями предметниками.

УХВАЛИЛИ:

  1. Схвалити вибір підручників, які обрали вчителі, шляхом формування рейтингу, а саме:

«Технології» - модельна програма: Ходзицька І.Ю. 7 - 9 кл.

  1. Ходзицька І.Ю., Горобець О.В., Медвідь О.Ю., Пасічна Т.С., Приходько Ю.М., Палійчук М.Д.
  2. Біленко О.В., Пелагейченко М.Л.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 2; проти –  0; утрималися – 0.

Підписи членів педагогічного колективу, які здійснили вибір підручників:

Розсоха Л.М.

Рудь С.В.

«Українська мова» - модельна програма: Заболотний О.В. 7-9 кл.

  1. Заболотний О.В., Заболотний В.В.
  2. Ющук І.П., Когут В.М., Гуль Г.М.
  3. Голуб Н.Б., Горошкіна О.М.
  4. Авраменко О.М., Тищенко З.Р.
  5. Семеног О.М., Калинич О.В., Дятленко Т.І., Білясник М.Д., Гапон Л.О.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 2; проти –  0; утрималися – 0.

Підписи членів педагогічного колективу, які здійснили вибір підручників:

Ткаченко Т.П.

Шепель В.В.

«Українська література» - модельна програма: Яценко Т.О. 7-9 кл.

  1. Авраменко О.М.
  2. Заболотний В.В., Заболотний О.В.,Слоньовська О.В., Ярмульська І.В.
  3. Калинич О.В., Дячок С.О., за ред. Ковбаченка Ю.І.
  4. Коваленко Л.Т., Бернадська Н.І.
  5. Яценко Т.О., Пахаренко В.І., Слижук О.А., Тригуб І.А.
  6. Чумарна М.І., Пастушенко Н.М.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 2; проти –  0; утрималися – 0.

Підписи членів педагогічного колективу, які здійснили вибір підручників:

Ткаченко Т.П.

Шепель В.В.

«Фізика» - модельна програма: Кремінський О.В. 7-9 кл.

  1. Бар’яхтар В.Г., Божинова Ф.Я., Довгий С.О., Кірюхін М.М., Кірюхіна О.О., за ред.. Довгого С.О.
  2. Засєкіна Т.М., Гвоздецький М.С.
  3. Максимович З.Ю., Білик М.М., Варениця Л.В., Коваль Г.С., Микитеєк О.М., Ординович М.Б., Шевців В.Ф.
  4. Генденштейн Л.Є., Гринчишин Я.Т.
  5. Гуз К.Ж., Сергієнко  В.П., Ільченко О.Г.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 2; проти –  0; утрималися – 0.

Підписи членів педагогічного колективу, які здійснили вибір підручників:

Шепель Ю.А.

Бондаренко О.В.

«Хімія» - модельна програма: Григорович О.В. 7-9 кл.

  1. Григорович О.В., Недоруб О.Ю.
  2. Мідак Л.Я., Кузишин О.В., Пахомов Ю.Д., Буждиган Х.В.
  3. Ярошенко О.Г., Коршевнюк Т.В.
  4. Лашевська Г.А.
  5. Попель П.П., Крикля Л.С.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 2; проти –  0; утрималися – 0.

Підписи членів педагогічного колективу, які здійснили вибір підручників:

Совайло О.І.

Піддубна Л.М.

«Мистецтво» - модельна програма: Масол Л.М.

  1. Гайдамака О.В., Лємешева Н.А.
  2. Кондратова Л.Г.
  3. Масол Л.М., Калініченко О.В.,
  4. Кізілова Г.О., Гринишина Л.М.
  5. Комаровська О.А., Власова В.Г., Руденко І.В.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 2; проти –  0; утрималися – 0.

Підписи членів педагогічного колективу, які здійснили вибір підручників:

Розсоха Л.М.

Ряболус Н.П.

 

«Історія: Україна і світ» - (варіант 2) модельна програма: Власова Н.С. 7-9 кл.

  1. Васильків І.Д., Паршин І.Л., Димій І.С.
  2. Щупак І.Я., Секиринський Д.О., Власова Н.С., Кронгауз В.О.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 1; проти –  0; утрималися – 0.

Підписи членів педагогічного колективу, які здійснили вибір підручників:

Андрейко Т.К.

«Інформатика» - модельна програма: Ривкінд Й.Я. 7-9 кл.

  1. Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., ЧЕрнікова Л.А., Шакотько В.В.
  2. Морзе Н.В., Барна О.В.
  3. Бондаренко О.О., Ластовецький В.В., Пилипчук О.П., Шестопалов Є.А.
  4. Джон Ендрю Біос
  5. Коршунова О.В., Завадський І.О.
  6. Тріщук І.В., Лазарець О.Ю.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 3; проти –  0; утрималися – 0.

Підписи членів педагогічного колективу, які здійснили вибір підручників:

Шепель Ю.А.

Бондаренко О.В.

Рудь С.В.

«Здоров’я, безпека та добробут» - модельна програма: Воронцова Т.В.. 7-9 кл.

  1. Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Хомич О.Л., Лаврентьєва І.В., Андрук Н.В., Василенко К.С.
  2. Гущина Н.І., Василашко І.П., за ред.. Бойченко Т.Є.
  3. Задорожна Л.В., Присяжнюк Л.А., Голюк О.А., Грошовенко О.П., Беззубченко О.А., Балабанова Н.В.
  4. Поліщук Н.В.
  5. Шиян О.І., Дяків В.Г., Седоченко А.Б., Тагліна О.В.
  6. Фука М.М., Криховець-Хом’як Л.Я., Здирок О.М., Василькевич С.І., Козловська Л.П., Запаранюк Т.П.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 1; проти –  0; утрималися – 0.

Підписи членів педагогічного колективу, які здійснили вибір підручників:

Рудь С.В.

«Зарубіжна література» - модельна програма: Волощук Є.В. 7-9 кл. 2023 р.

  1. Волощук Є.В., Слободянюк О.М.
  2. Міляновська Н.Р., Міляновський Е.С.
  3. Ковбасенко Ю.І., Первак О.П., Дячок С.О.
  4. Ніколенко О.М., Мацевко-Бекерська Л.В., Рудніцька Н.П., Ковальова Л.Л., Туряниця В.Г., Базильська Н.М., Гвоздікова О.В., Лебедь Д.О.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 2; проти –  0; утрималися – 0.

Підписи членів педагогічного колективу, які здійснили вибір підручників:

Божко Т.В.

Шепель В.В.

«Геометрія» - модельна програма: Істер О.С. 7-9 кл.

  1. Істер О.С.
  2. Бурда М.І., Тарасенкова Н.А.
  3. Бевз Г.П., Бевз В.Г., Васильєва Д.В., Владімірова Н.Г.
  4. Мерзляк А.Г., Якір М.С.
  5. Єршова А.П., Голобородько В.В., Крижановський О.Ф.
  6. Тадеєв В.О.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 2; проти –  0; утрималися – 0.

Підписи членів педагогічного колективу, які здійснили вибір підручників:

Бондаренко О.В.

Іванча В.П.

«Географія» - модельна програма: Запотоцький С.П. 6-9 кл.

  1. Бойко В.М., Міхелі С.В.
  2. Довгань Г.Д.
  3. Гільберг Т.Г., Довгань А.І., Совенко В.В.
  4. Запотоцький С.П., Зінкевич М.В., Титар Н.М., Петринка Л.В., Горовий О.В., Миколів І.М.
  5. Топузов О.М., Грома В.Д., Косик В.М.
  6. Кобернік С.Г., Коваленко Р.Р.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 3; проти –  0; утрималися – 0.

Підписи членів педагогічного колективу, які здійснили вибір підручників:

Совайло О.І.

Піддубна Л.М.

Андрейко Т.К.

« Біологія» - модельна програма: Балан П.Г. 7-9 кл.

  1. Соболь В.І.
  2. Балан П.Г., Козленко О.Г., Остапченко Л.І., Кулініч О.М., Юрченко Л.П.
  3. Задорожній К.М., Ягенська Г.В., Павленко О.А., Додь В.В.
  4. Тагліна О.В., Самойлов А.М., Утєвська О.М., Довгаль Л.В.
  5. Горобець Л.В., Кокар Н.В., Кравець І.В., Жирська Г.Я.
  6. Андерсон О.А., Вихренко М.А., Чернінський А.О., Андерсон А.О.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 1; проти –  0; утрималися – 0.

Підписи членів педагогічного колективу, які здійснили вибір підручників:

Совайло О.І.

«Англійська мова»

  1. Мітчелл Г.К., Марілені Малкогіанні
  2. Коста Д., Вільямс М., Скрипник І.
  3. Карпюк О.Д., Карпюк К.Т.
  4. Левіс Н., Сімонс Д., Любченко О.С.
  5. Сільвія Уілдон, Пол Шиптон

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 1; проти –  0; утрималися – 0.

Підписи членів педагогічного колективу, які здійснили вибір підручників:

Дерев’янко Є.О.

«Алгебра» - модельна програма: Істер О.С. 7-9 кл.

  1. Істер О.С.
  2. Тарасенкова Н.А., Акуленко І.А., Данько О.А., Коломієць О.М., Богатирьова І.М., Сердюк З.О.
  3. Кравчук В.Р., Підручна М.В., Янченко Г.М.
  4.  Мерзляк А.Г., Якір М.С.
  5. Прокопенко Н.С., Захарійченко Ю.О., Пекарська Л.В.
  6. Мальований Ю.І., Литвиненко Г.М., Возняк Г.М.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 2; проти –  0; утрималися – 0.

Підписи членів педагогічного колективу, які здійснили вибір підручників:

Бондаренко О.В.

Іванча В.П.

«Фізкультура» - модельна програма: Баженков  7-9 кл.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – 3; проти –  0; утрималися – 0.

Підписи членів педагогічного колективу, які здійснили вибір підручників:

Рудь С.В.

Розсоха Л.М.

Ряболус Н.П.

  1. Оформити результати вибору підручників та направити до органу управління освіти.
  2. Результати вибору підручників оприлюднити на сайті лише наступного дня після оголошення висновків Конкурсної комісії.

 

Голова педагогічної ради:                                    Юрій ШЕПЕЛЬ

Секретар:                                                                 Віта ТРАВА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь