Вічна пам'ять Герою і Захиснику - Лисенку Василю В'ячеславовичу!

Дата: 28.04.2024 11:51

28 квітня 2024 року День жалоби в нашій громаді. Вчора "на щиті" повернувся додому Герой - Василь Лисенко, який загинув 24 квітня на Донеччині.

Сьогодні прийшли до його домівки, до Храму, на цвинтар рідні, близькі, знайомі та всі не байдужі.

Стояли у черзі. Тримали квіти. Прощалися. Востаннє віддавали шану загиблому Герою.

Йому було всього лиш 23... Він був солдат. Але він був і сином і братом... Для матері він щастям був!

Василь В’ячеславович Лисенко народився в селі Зорівка 28 травня 2000 року. Навчався в Зорівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, після закінчення школи в Черкаському вищому професійному училищі будівельних технологій, яке закінчив з відзнакою, здобувши професію монтажник гіпсокартонних конструкцій. З 2019 по 2021 рік проходив строкову службу в ЗСУ в Національній гвардії України. За успішне виконання службових завдань отримав Подяки та Грамоти від керівництва.

По завершенню строкової служби працював в СТОВ "Нива".

Василь з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини.

Стрілець-гранатометник, старший солдат... Брав участь в бойових діях на Дніпропетровщині, на Харківському напрямку та на Донеччині.

В пам'яті всіх Василько залишиться доброю, порядною, щирою і чесною людиною, люблячим синочком, братом, вірним товаришем, який нікому ніколи не відмовив, завжди поспішав на допомогу своїм друзям. Дуже сильно любив свою родину, цінував дружбу з бойовими побратимами.

У такі гіркі хвилини дуже важко знайти слова підтримки для рідних та близьких. Неможливо загоїти їхній гіркий біль від втрати рідної людини.

Вже від крові аж стогне земля,

А за хлопцем і небо ридає,

Мама все ще чекає дзвінка,

А його вже між нами немає.

Рідна хата і рідний поріг...

Заночуєш ти тут вже востаннє.

За майбутнє ти наше поліг,

Ми вклонились тобі на прощання.

Плачуть всі: і дорослі, й малі,

Туга й жаль нам серця розриває.

Горе нам, горе нашій землі!

Війна кращих синів забирає.

Ти далеко. Вже десь в висоті.

Добрим воїном будеш у Бога.

Вічна слава, юначе, тобі!

Жаль, коротка життєва дорога.

Вірний присязі та українському народу, Лисенко Василь Вячеславович мужньо виконував свій військовий обов'язок та загинув за вільне і мирне майбутнє України як Герой.

Дякуємо тобі, наш Герою! Спочивай у мирі з Богом. Ми пам'ятатимемо, якою дорогою ціною діється нам кожен день. Вічна пам’ять та Царство Небесне Лисенку Василю В’ячеславовичу.

Вічне прокляття ворогу, який приніс на нашу землю стільки смертей і горя!