ВИДАЧА РІШЕННЯ ПРО ПЕРЕДАЧУ У ВЛАСНІСТЬ, НАДАННЯ У ПОСТІЙНЕ КОРИСТУВАННЯ ТА ОРЕНДУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ У ДЕРЖАВНІЙ АБО КОМУНАЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ код послуги –01161

Дата: 11.08.2024 11:04

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

код послуги –01161

відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Зорівської сільської ради

Інформація про суб’єкт надання адміністративної послуги та/або центр надання адміністративних послуг

Місцезнаходження

Адреса: вул. Ростанців, 2 с.Зорівка ,Золотоніський р-н, Черкаська обл. , 19740

Інформація щодо режиму роботи

Понеділок - четвер з 08.00 до 17.15

П’ятниця з 08.00 до 16.00

Без перерви на обід.

Субота, неділя – вихідні дні.

Телефон / факс, електронна  адреса, офіційний веб-сайт

Веб-сайт: https://zorivska-gromada.gov.ua/

Електронна пошта:zorivka_sr@ukr.net

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

Акти законодавства щодо надання послуги

1. Земельний кодекс України (ст. 12,  81, 92, 93, 116, 118, 120,-124, 127,  186).

2. Закон України «Про землеустрій» (ст. 19, 22, 50 ).

Умови отримання адміністративної послуги

Підстава для одержання адміністративної послуги

Заява для фізичної особи,

клопотання для юридичної особи.

Перелік необхідних документів

1.Заява громадянина або клопотання  юридичної особи;

2.Паспорт громадянина України; (правовстановлюючі документи юридичної особи);

3.Картка платника податків (ідентифікаційний номер);

4. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (у разі формування нової земельної ділянки) (оригінал)

або Технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (у разі, якщо земельна ділянка сформована- земельна ділянка вважається сформована з моменту присвоєння її кадастрового номера.) (оригінал);

5.Матеріали погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (оригінал та копія в разі необхідності);

6. Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (оригінал та копія);

7..Витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (у разі надання в оренду).

У разі якщо документи подаються уповноваженою особою додатково:

1. Довіреність (оригінал абопосвідчена копія).

2. Паспорт громадянина України (оригінал та копії 1-2 ст., відмітки про місце реєстрації).

Спосіб подання документів

Документи подаються заявником особисто або представником за наявності документа, що засвідчує його повноваження

Платність (безоплатність) надання

Адміністративна послуга надається безоплатно

Строк надання адміністративної послуги

У місячний термін (та враховуючи строк на проведення найближчого засідання сільської ради).

Перелік підстав для відмови у наданні

Подання документів, що містять недостовірні відомості

Подання документів до заяви не в повному обсязі

Результат надання адміністративної послуги

Рішення сільської ради про передачу (відмову у передачі) земельної ділянки у власність, постійне користування чи в оренду.

Підставою відмови у наданні рішення може бути невідповідність місця розташування об’єкта вимогам закону, прийнятих відповідно до них  нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку; відсутність належно оформленого пакету документів або відсутність будь якого  документу передбаченого законодавством для прийняття відповідного рішення.

Способи отримання відповіді (результату)

На вибір особи:

1. Особисто через ЦНАП, в тому числі через представника за довіреністю (з посвідченням особи).
  2. Поштою.