ВИДАЧА ДОЗВОЛУ НА РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТУ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ У МЕЖАХ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ код послуги – 00176

Дата: 11.08.2024 11:06

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

код послуги – 00176

відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Зорівської сільської ради

Інформація про суб’єкт надання адміністративної послуги та/або центр надання адміністративних послуг

Місцезнаходження

ВРМ

Адреса: вул. Ростанців, 2 с. Зорівка ,Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19740

Адреса:

вул. Калашника, 2 с. Хрущівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл.,  19781

вул. Благовісна, 151 с. Мехедівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19851

вул. Центральна, 70 с. Кривоносівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19746

вул. Шкільна, 7 с. Богданівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19857

вул. Шевченка, 34 с. Вершина-Згарська, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19855

Інформація щодо режиму роботи

ВРМ

Понеділок - четвер з 08.00 до 17.15

П’ятниця з 08.00 до 16.00

Без перерви на обід.

Субота, неділя – вихідні дні.

Понеділок - четвер з 08.00 до 17.15

Обідня перерва з 12.00 до 13.00

П’ятниця з 08.00 до 16.00

Обідня перерва з 12.00 до 13.00

Субота, неділя – вихідні дні.

Телефон / факс, електронна  адреса, офіційний веб-сайт

Веб-сайт: https://zorivska-gromada.gov.ua/

Електронна пошта:zorivka_sr@ukr.net

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

Акти законодавства щодо надання послуги

1. Земельний кодекс України (ст. 12, 81, 116, 118, 120, 121, 122);
  2. Закон України «Про землеустрій» (ст. 19, 22, 50).

Умови отримання адміністративної послуги

Підстава для одержання адміністративної послуги

Заява для фізичної особи,

клопотання для юридичної особи.

Перелік необхідних документів

1. Заява (клопотання) про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у якій зазначається цільове призначення  та орієнтовні розміри земельної ділянки.

До заяви (клопотання) додаються:

• Графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки;
  • Погодження землекористувача(у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб);
  • Документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі (у разі надання земельної ділянки для ведення фермерського господарства).
  1. Паспорт громадянина України;
  2. Картка платника податків (ідентифікаційний код).

Якщо документи подаються уповноваженою особою, додатково:

1. Довіреність;

2. Паспорт громадянина України (уповноваженої особи).

Громадянин, зацікавлений у приватизації земельної ділянки, яка перебуває у його користуванні, подає заяву до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 Земельного кодексу України.

Громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до відповідного суб'єкта надання адміністративної послуги та необхідний пакет документів.

У разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб, додатково надаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, та погодження землекористувача.

У разі надання земельної ділянки для ведення фермерського господарства надаються документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі.

Спосіб подання документів

Документи подаються заявником особисто або представником за наявності документа, що засвідчує його повноваження

Платність (безоплатність) надання

Адміністративна послуга надається безоплатно

Строк надання адміністративної послуги

У місячний термін (та враховуючи строк на проведення найближчого засідання сільської ради).

Перелік підстав для відмови у наданні

Невідповідність місця розташування об'єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку

Результат надання адміністративної послуги

Рішення сільської ради про надання дозволу (або мотивована відмова) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Способи отримання відповіді (результату)

1.Особисто в тому числі через представника за довіреністю (з посвідченням особи).

2.Поштою.