Черкаський ЦРМС розповідає ОТГ про надання якісних освітніх послуг громадам

Дата: 26.04.2018 16:41

23 квітня у Зорівській ОТГ була проведена виїзна консультація з питань надання муніципальних послуг радником Любов'ю Полішкевич. За словами радниці, основним питанням, яке було розкрито в ході консультації, - стало питання надання якісних освітніх послуг у громаді. Станом на сьогодні у Зорівській ОТГ функціонує 3 школи, дві з яких є малокомплектними.

Також гостро стоїть проблема оформлення звітності під час надання соціальних послуг у громаді, оскільки громада обрала шлях самостійного створення органу з питань надання цих послуг.

Окремо Любов Полішкевич зупинилася по питанню необхідності мобілізації в напрямку залучення коштів інфраструктурної субвенції, адже громаді ще потрібно внести зміни до плану соціально-економічного розвитку для забезпечення можливості подачі відповідного проекту до Мінрегіону.