Структура та органи управління закладу освіти

Дата: 24.12.2020 09:11

Структура та органи управління закладу освіти

Система управління Зорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зорівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області відповідає ст. 24 Закону України «Про освіту» № 2145-VIII від 05.09.2017 та Статуту закладу.

Управління Зорівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів Зорівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області в межах повноважень, визначених законами та установчими документами закладу, здійснюють:

1) засновник – засновником  Зорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зорівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області є Зорівська сільська рада Золотоніського району Черкаської області, заклад підпорядкований  гуманітарному відділу Зорівської сільської ради. Власник або уповноважений ним орган здійснює фінансування Закладу, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідне обладнання, встановлює їх статус, організовує ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування учнів тощо.

2) керівник закладу освіти – директор Зорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зорівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області – Юрій Анатолійович Шепель. Керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу. Повноваження  та відповідальність керівника закладу освіти визначається законом та установчими документами закладу освіти.

3) постійно діючий дорадчий колегіальний орган управління закладу освіти – педагогічна рада, повноваження якої визначаються Законом і Статутом закладу освіти. Керівник закладу є головою педагогічної ради – постійно діючого колегіального органу управління закладом.

4) колегіальний орган громадського самоврядування – Рада школи. Вищим органом громадського самоврядування Закладу освіти є загальні збори колективу, що скликаються не менше одного разу на рік.

5) органи самоврядування здобувачів освіти – учнівське самоврядування.