A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зорівська територіальна громада
Золотоніського району Черкаської області

Річний план роботи на 2021-2022 навчальний рік

Дата: 04.09.2021 13:54
Кількість переглядів: 688

СХВАЛЕНО

педагогічною радою закладу

 протокол   від 31.08.21 №10

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом по закладу  

 від 31.08.21 №80

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EDU065

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.Вступ

 

В 2020 – 2021 навчальному році педагогічний колектив Зорівської  ЗОШ проводив навчання і виховання учнівської молоді у відповідності з Законом  України  „Про освіту”,  про мови та нормативних актів Міністерства освіти.

                    Із 152 (105) учнів навчальний рік закінчили:

                     на високий рівень: 5 учнів                      достатній: 20 учнів

                                     середній: 47 учнів                    початковий: 33 учнів

Виховний процес у школі здійснюється на основі виховних планів та побудований на основі нормативно-правових документів Міністерства освіти і науки України.  На виконання Національної програми виховання дітей та учнівської молоді в школі створюються й впроваджуються конкретні програми розвитку системи виховання, її інформаційного, методичного забезпечення.  Поряд із традиційними формами виховної роботи значне місце за результативністю посідає шкільне самоврядування. Діють дитячі шкільні організації: для молодшої шкільної ланки – «Країна Барвінкова», для середньої – загін «Українські піонери», старша ланка - “Ровесник”. Старша  та середня шкільна ланка складає актив учнівського самоврядування.

На належному рівні в школі організовано трудове й екологічне виховання. Протягом року проводилися трудові десанти, акції: «Майбутнє села у твоїх руках», «Чисте подвір’я» тощо. У рамках акції «Майбутнє села у твоїх руках» учні посадили фруктові дерева.

Виконання завдань і реалізація основних принципів виховної роботи здійснювалися за основними напрямками:

- ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави; 
- ціннісне ставлення особистості до людей; 
- ціннісне ставлення особистості до природи; 
- ціннісне ставлення особистості до мистецтва; 
- ціннісне ставлення особистості до праці; 
- ціннісне ставлення особистості до себе.

       В основу діяльності школи покладено принцип гуманізму, демократизму, незалежності від політичних, громадських та релігійних організацій, поєднання загальнолюдського і національного взаємозв’язку, розумового, морального, фізичного і естетичного виховання, науковості, диференціації, індивідуалізації змісту і форм освіти, розвиваючого характеру навчання.

Виховна робота школи була спрямована на вирішення таких завдань:

• створення умов для розумового, духовного, морального, фізичного розвитку учнів;

• турбота про здоров'я учнів, пропаганда здорового способу життя;

• естетичне, екологічне та трудове виховання як одна з складових підготовки учнів до дорослого життя;

• продовження спільної роботи  психолого-педагогічної  служби з педагогами, учнями, батьками;

• виховання громадсько-патріотичних якостей завдяки продовженню краєзнавчої та військово-патріотичної роботи.

Протягом 2020-21 н.р. в школі були проведені такі заходи:

 • Свято до Дня знань;
 • Свято до Дня вчителя;
 • Свято до Дня захисника України;
 • Вертеп до Дня Святого Миколая;
 • Тематичні виступи лялькового театру;
 • Проведення акцій: «Милосердя», «Відкрий себе – подаруй любов», «З дідом Морозом у кожен дім»; «Добро починається з тебе», «Великодні подарунки для солдатів»;
 • Тижні безпеки життєдіяльності в період осінніх та зимових канікул.
 • Зустрічі з працівниками поліції;
 • Зустріч з працівниками служби НС(пожежниками);
 • Тиждень безпеки дорожнього руху;
 • День гідності і свободи;
 • Тиждень прав людини;
 • Заходи до вшанування пам’яті жертв Голодомору та Голокосту;
 • Акція «Допоможи птахам»;
 • День безпечного Інтернету;
 • Уроки Добра;
 • Тиждень ввічливості.

 

Над реалізацією мети і завдань виховної роботи в школі працювало 11 класних керівників,  педагог-організатор, керівники гуртків, адміністрація школи.

Одним з аспектів національно-громадянського виховання є прищеплення учням гордості за свою Батьківщину, любові до рідного краю, його традицій.

У рамках екологічного виховання  відбулись трудові екологічні десанти з покращення та благоустрою прилеглої до школи території, місячники з благоустрою. Старшокласники впорядковували могили загиблим воїнам.

З метою попередження та профілактики негативних проявів в учнівському середовищі класні керівники дистанційно проводять батьківські збори (соціальні мережі), на яких розглядаються питання щодо роз’яснення нормативних актів, які зобов’язують батьків нести адміністративну та кримінальну відповідальність за ухилення від навчання та виховання їх неповнолітніх дітей.

На базі школи систематично відбуваються зустрічі учнів випускних класів з представниками навчальних закладів. Класними керівниками проводились виховні години за темами: «Я обираю професію», «Моя майбутня професія». Анкетування учнів, індивідуальні бесіди з ними, групова та індивідуальна робота на терміналі, виступи на класних батьківських зборах, консультації для батьків – все це сприяє визначенню учнів з майбутнім.

Постійний помічник у виборі професії не тільки для класного керівника, а й для кожного учня – шкільний бібліотекар.

Морально-правове виховання учнів школи реалізовувалося через проведення тижня правової освіти у жовтні 2020 року, Всеукраїнського тижня права у грудні 2020 року, конкурсу плакатів та малюнків «Права очима дітей», батьківських зборів, тематичних виховних годин:

· «Права дитини» (1-4 класи),

· «Закон на сторожі прав дитини» (5-6 класи),

· «Проти насилля в сім’ї» (7-8 класи),

· «Стосунки між однокласниками в учнівському колективі» (9-11 класи).

У грудні  проведений тиждень правових знань, а в листопаді відбувся місячник правових знань. В ході місячника оформлювалися стенди, випускалися газети, в бібліотеці працювала виставка літератури з даної тематики. Учні 9-11 класів написали твори на правові теми.

У грудні  були проведені заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Учні 5-11 класів брали участь у конкурсі малюнків «Снід – чума ХХІ ст.». Класні керівники  провели бесіди на тему «Зупинимо СНІД», виховні години «Знати для того щоб жити», лекції «СНІД – чума ХХІст.».

У школі постійно здійснюються заходи, які спрямовані на формування в учнів поваги до Конституції України, символів держави. У кожному класі створені куточки державної символіки, проводяться щотижневі лінійки, на яких звучить Гімн України.

Класні керівники здійснюють постійний контроль за відвідуванням занять учнів, за успішністю знань, проводять необхідні педагогічні консультації з батьками учнів, обстежують умови проживання дітей в сім’ї, вивчають характер та прояви особистості учнів, здійснюють всю виховну роботу з дітьми девіантної поведінки, зустрічаються з учнями та їх батьками за місцем мешкання, проводять роботу по залученню учнів в гуртки та секції за інтересами, залучають до роботи у класі та в школі.

Кропітку роботу з учнями з попередження правопорушень, пропусків занять без поважних причин, порушень дисципліни проводили класні керівники (за відсутності соціального педагога).

Питання роботи школи з профілактики дитячої бездоглядності та попередження злочинності серед неповнолітніх розглядалися на засіданнях педради, нарадах при директору, засіданнях МК класних керівників.

Впровадження естетичного виховання, культури, емоційного сприйняття навколишнього світу, самосвідомості та естетичного смаку в музиці, кіно, архітектурі, побуті учнів наполегливо проводили класні керівники, вчителі, адміністрація школи.

      Для учнів молодшого шкільного віку проведено цикл виховних заходів „Ми всі українці – наша рідна Україна”, „У нас одна Батьківщина – наша рідна Україна”, бесіди „Історичні місця країни”, „Нашому роду нема переводу”. У молодшому шкільному віці у дітей формуємо уявлення про національні символи України – Герб, Прапор, Гімн України, початкове знання про громадянство України, Конституцію України, про правила поведінки в школі та в громадських місцях. З старшими школярами провела ряд диспутів, бесід за круглим столом по розділах Конституції України: „Конституція – основний закон України”, „Я – громадянин незалежної держави”, „Ми живемо за законами нашої держави”. На таких заходах в учнів виховується почуття патріотизму, національної гідності та любові до Батьківщини, адже патріотичне виховання – це основа духовного розвитку особистості, складова частина національного світогляду і поведінки людини, її ставлення до рідної країни. Ці заходи виховують справжнього націоналіста, навчають бути вірними своїй державі. Я звертаю увагу на те, що вихованець національної школи має вирости патріотом. Патріотичне виховання є могутнім стимулом у боротьбі за розбудову нової незалежної України, її духовне ставлення. Знайомство дітей і з народною символікою, бесіди на теми: „Хліб, як символ народного добра”, гра-вікторину „Народна мудрість про хліб”, де учні показують знання загадок, прислів’їв, та приказок про хліб, свято для молодших школярів „Хліб – усьому голова”. Проведено заходи, присвячені нашим оберегам: „Український рушник”, „Калина – символ України”, „Без верби і калини нема України” та інші.

На нарадах систематично розглядалися питання профілактики травматизму та інфекційних захворювань серед дітей. Протягом року у школі для учнів 1-11 класів проводились додаткові бесіди з усіх видів поточного травматизму. На вимогу керівних документів були проведені всі види інструктажів, інструктажі на місцях та в спеціалізованих навчальних кабінетах. Велися журнали обліку усіх видів інструктажів та журнал реєстрації нещасних випадків, систематично проводились інструктажі з техніки безпеки перед проведенням екскурсій, походів та перед трудовими десантами з відповідними записами у класних журналах та журналі інструктажів.

 Військово-патріотичний напрямок виховної роботи знайшов відображення у проведені заходів, присвячених річниці визволення села від німецько-фашистських загарбників. Школа приймала участь у акціях „Милосердя", „Пам'ять", „Поспішайте робити добро".  У школі була проведена літературно-музична композиція „Ми пам'ятаємо" . У закладі працюють гуртки військово-патріотичного напрямку “Джура”, “Юний патріот”,  «Сокіл», які ведуть активну роботу з вивчення традицій і звичаїв рідного краю, діє волонтерський загін «Мустанг».

Профорієнтаційна робота грунтується на зв'язку з професійними учбовими закладами району та області, учні ходили на екскурсії до місцевого господарства , їздили на екскурсію до військової частини (м.Золотоноша). Класними керівниками проводилися класні години „Професія моїх батьків", „Моя майбутня професія", урок-тренінг „Професія „підприємець". Художньо-естетичний аспект виховної роботи знайшов свою реалізацію в проведенні школою таких заходів: свято Першого дзвоника, „Посвята у першокласники", День Учителя, Свято Букваря, День Святого Валентина.

Екологічне виховання здійснювалось шляхом проведення трудових та екологічних десантів з покращення та благоустрою прилеглої до школи території та скверу біля пам'ятника загиблим односельцям. У школі проводилися екологічні акції, конкурс „ Замість ялинки - зимовий букет", акція „ Годівниця для птахів",  „ Земля - наш дім, збережемо її", екологічний тиждень. Формування здорового способу життя здійснювалось через проведення різноманітних заходів, спортивних змагань.

У вересні-жовтні було проведено обстеження матеріально-побутових умов категорійних дітей, за необхідністю надано матеріальну допомогу, безкоштовне харчування, діти залученні до оздоровлення у позашкільних оздоровчих закладах.

Для проведення підсумків різних видів контролю за станом  роботи школи використовуються такі форми: накази, індивідуальні бесіди, винесення відповідних     питань на нараду при директору, на засідання педагогічної ради, методичні об’єднання та наради класних керівників. Виконуючи основні завдання виховання учнів у школі спільно з педагогічним  колективом використовуємо різноманітні форми й методи роботи: колективні     творчі справи, години спілкування, бесіди, свята, зустрічі, екскурсії, конкурси, огляди, акції, виставки.

 Методична комісія класних керівників і класоводів, постійно вдосконалюючи свою роботу сприяє    професійному вдосконаленню особистості педагога , стимулює творчість  класного керівника , який веде пошуки шляхів збагачення  і розвитку змісту, форм методів  виховної роботи, формування гуманістичних цінностей у системі виховної роботи.  Конкретне планування виховної роботи школи - важлива умова її успішної діяльності. Плануючи виховну роботу, спільно з адміністрацією школи, класними керівниками, учителями-предметниками, активом учнівського самоврядування складаємо  плани виховної роботи у школі. Існує система планування виховної роботи. У школі налагоджена робота з обдарованими дітьми розроблені основні напрями та завдання роботи з обдарованими , складений план виховної роботи     для реалізації програми ,,Обдарована дитина” в якому враховано, що  поняття ,,обдарованість ” поєднує природні, інтелектуальні, творчі, спортивні здібності, які сприяють глибокому розумінню навколишнього світу, окремих напрямів науки і як результат – високий     рівень самореалізації  кожного учня. Ведеться картка обдарованої дитини, кожен класний керівник має інформацію про дітей класу відносно здібностей всіх учнів в класі.     Протягом навчального року виховну роботу було організовано з урахуванням основних положень Конституції України та « Конвенції про права дитини» згідно з Законом України « Про освіту», національною програмою « Діти України» , Комплексною програмою профілактики злочинності. Головна мета школи  –  різнобічний розвиток особистості - вільної, гуманної духовно і творчо зрілої , фізично досконалої, відповідальної і мужньої, ініціативної, готової до самооцінки і самовиховання. Досягнення цієї мети здійснюється через основні напрямки виховання: громадянське , патріотичне, морально- правове, художньо – естетичне, екологічне, трудове, фізичне, превентивне виховання, формування здорового способу життя, сприяння творчому розвитку особистості.

      Протягом минулого навчального року на педрадах обговорювались такі питання:

1.Звіт директора «Про результати діяльності  школи в 2020-2021 н.р.

2. Робота педколективу з розвитку життєвих компетентностей учнів, формування у них високої пізнавальної культури.

3.Гармонізація родинного  та шкільного виховання на засадах педагогіки життєтворчості.

4.Соціально-педагогічна проблема гуманізації виховання учнів у сучасних умовах.

5. Робота школи в умовах карантину.

6. Самоосвіта педагогічних працівників.

Багато зроблено в плані обладнання і переобладнання класів, кабінетів школи. Закуплено нові меблі, відремонтована класна кімната 1 та 2 класу (НУШ) та кабінет української мови та інформатики.

  Робота колективу спрямована на те, щоб кожен учень і вихованець відповідав умовам сучасності. У ньому мають поєднуватися такі риси свідомого громадянина України, як моральність, патріотизм, духовність, правова культура, активна життєва позиція, почуття обов’язку, відповідальність перед державою і самим собою, прагнення до самовдосконалення, самореалізації.

  Проте в роботі є ряд питань, над якими треба працювати: необхідно більше уваги приділяти учням, які мають низький рівень знань; організації позакласної роботи з навчальних предметів; роботі з обдарованими учнями; удосконалювати і урізноманітнювати форми проведення засідань; ширше застосовувати інтерактивні форми і методи роботи як з учителями, так і з учнями.

Певним недоліком в методичній роботі школи є несистемність роботи з батьками; недостатній зв’язок педагогічного колективу і батьківського комітету. Не спостерігається тенденції до співпраці творчих груп вчителів і батьків для вирішення певних завдань.

Вся навчально-методична документація педагогічних працівників і навчального закладу оформлена і перевірена заступником директора з навчально-виховної роботи.

Перед педагогічним колективом  на новий навчальний рік ставляться такі завдання:

1.Обговорювати і використовувати в роботі  нормативні документи Міністерства освіти і науки України.

2.Вдосконалювати науковий і методичний рівень педпрацівників, підвищувати якість освітньої роботи серед школярів.

3.Організувати освітній процес з урахуванням розвитку індивідуальних здібностей, нахилів, роботи з обдарованими дітьми.

4.Заступнику директора з навчально-виховної роботи  систематично надавати методичну допомогу вчителям школи.

5.Проводити курсову перепідготовку згідно графіка.

6. Систематично працювати над самоосвітою.

7.Організувати навчання дітей,  педпрацівників і техперсоналу з безпеки життєдіяльності згідно вимог навчального плану.

8.Працювати над впровадженням програми НУШє

9..Систематично підвищувати науково-методичний рівень педагогічного колективу

 

Серпень                    09.08 - 31.08 Å?

 

Зміст роботи

Відпові-дальний

Форма узагальнення

Відмітка про виконання

 

Організація навчального процесу

 

 

 

 1.  

Перевірка та уточнення списків дітей школоповинного віку,   що проживають у мікрорайоні школи

Адміністрація класні керівники

нд

 

 1.  

Ознайомлення із нормативно-правовими документами,  що регламентують діяльність школи у навчальному році.

Адміністрація

нд

 

 1.  

Проаналізувати  якість  контролю   за  виконанням  рішень педагогічної  ради  у  2020-2021 н. р.  та  підготувати  рекомендації  на  засідання  педагогічної  ради  у 2021-2022 н. р..

Адміністрація

нд

 

 1.  

Перевірити стан забезпечення права на обов’язкову повну загальну середню освіту дітей із 6 до 18 років відповідно до статті 53 Конституції України та  ст. 35 Закону „Про освіту”.

Адміністрація

 

нд

 

 1.  

Підготувати тарифікаційні списки педагогічних працівників  в школі   на новий навчальний рік

Адміністрація

наказ

 

 1.  

Складання плану-сітки нарад, засідань МК, планів роботи центрів методичного консультування, предметних тижнів, психолого-педагогічних семінарів, консиліумів

Адміністрація

нд

 

 1.  

Комплектування 1,10 класів

Адміністрація

наказ

 

 1.  

Закріплення приміщень за класними колективами

Адміністрація

наказ

 

 1.  

Призначення класних керівників, завідувачів кабінетів

Адміністрація

наказ

 

 1.  

Розподіл обов’язків між членами адміністрації

Директор

наказ

 

 1.  

Облік дітей шкільного віку, які підлягають навчанню в ЗНЗ

Соціальний педагог

нд

 

 1.  

Складання графіка чергування вчителів, класів

педагог-організатор

нд

 

 1.  

Звіт про оздоровлення дітей влітку 2021 року

Соціальний педагог

нд

 

 

Робота з педагогічними кадрами

 

 

 

 1.  

Взяти участь у роботі пленарного засідання учителів ОТГ

Вчителі-предметники

наказ

 

 1.  

Засідання педагогічної ради:

1. Аналіз діяльності педколективу з організації навчально-виховного процесу в школі відповідно до Державних стандартів  за 2020-2021 н. р.   та завдання на 2021-2022 н. р.

2. Про організацію роботи з охорони праці у школі.

Адміністрація

 

 

 

педрада

 

 1.  

МК вчителів початкових класів

Голова мк

протокол

 

 1.  

Інструктивно-методична нарада з керівниками МК з питань :

- планування роботи на новий навчальний рік;

- коригування планів роботи з керівниками методичних комісій, керівниками творчих груп;

- ознайомлення з новинками методичної та педагогічної літератури

ЗНВР

матеріали

 

 

Виховна робота

 

 

 

 1.  

Підготовка до свята Дня знань та Першого уроку.                           

Педагог-організ, Адміністрація

матеріали

 

 1.  

Організація  святкування Дня знань.                                                                     

АдміністраціяПедагог-організ.

матеріали

 

 

Робота з батьками, громадськістю

 

 

 

 1.  

Провести збори батьків учнів 1 класу з питань організації освітнього процесу в початковій школі.

Класовод 1 класу

протокол

 

 

 1.  

Оформлення інформаційного стенду для батьків учнів школи

ЗНВР

стенд

 

 

Робота соціально-психологічної служби

 

 

 

 1.  

Проаналізувати стан попереднього працевлаштування учнів                   

Класні  керівники

інформація

 

 1.  

Зібрати інформацію про літній відпочинок учнів школи

Соціальний педагог

інформація

 

 1.  

Уточнити списки учнів СЖО

Соціальний педагог

інформація

 

 

Робота шкільної бібліотеки

 

 

 

 1.  

Систематизація навчально-методичної літератури,  що надійшла у червні-серпні 2021 року                

Бібліотекар

інформація

 

 1.  

Проаналізувати наявність бібліотечних фондів та їх поповнення навчальною, довідковою і художньою літературою

Бібліотекар

довідка

 

 

Охорона праці, цивільний захист

 

 

 

 1.  

Оглянути наявні інструкції з БЖ

Адміністрація

довідка

 

 

Скласти акти-дозволи на відповідність умов роботи  в навчальних кабінетах, правил БЖ

Комісія

акт

 

 1.  

Провести інструктаж із ОП  із зав. кабінетами, зав. класними  кімнатами, зав. майстернями, зав. спортзалом, зав.

 ЗНВР, завгосп

журнали

 

 1.  

Обстежити прилеглу до школи  територію, вжити заходів щодо усунення недоліків в організації руху, заміна несправних засобів регулювання дорожнім рухом (розмітки тощо)

ЗНВР, завгосп

інформація

 

 1.  

Збір та узагальнення інформації по медичному огляду учнів школи, доведення результатів до педколективу школи

ЗНВР, медична сестра

інформація

 

 1.  

Перевірити наявність та стан первинних засобів пожежогасіння в кабінетах та приміщеннях школи

ЗНВР, завгосп

інформація

 

 1.  

Провести інструктивну нараду із завідувачами кабінетів, спортивним залом.

ЗНВР

нз

 

 1.  

Оновити куточок Правил дорожнього руху, стенд ЦЗ

ЗНВР

стенд

 

 

Контрольна-аналітична діяльність

 

 

 

 1.  

Підготовка статистичних звітів

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Перевірка стану ведення протоколів педрад

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Видати  накази  та  організувати  їх  виконання:      

-  про  заборону  тютюнопаління  та  пропаганду  здорового  способу  життя;     

- про   призначення  відповідального  з  обліку  дітей  і  підлітків шкільного  віку;

 - про створення комісії на затвердження актів-дозволів на проведення занять в навчальних кабінетах, майстерні, спортзалі та на  спортивних майданчиках; на використання спортивних снарядів

на уроках фізкультури  та в спортивно-масовій роботі;

- про розподіл посадових обов’язків працівників школи;

- про створення комісії з попередження правопорушень серед учнів;

-про  призначення  відповідального  за  збереження  електроенергії           та твердого палива;

 - про призначення завідуючих та встановлення доплат завідуючим кабінетами  

- про організацію роботи з протипожежної безпеки 

- про організацію роботи з безпеки дорожнього руху 

- про охоплення дітей і підлітків шкільного віку навчанням в мікрорайоні школи 

- про створення комісії для проведення тарифікації педагогічних працівників;     

- про розподіл педагогічного навантаження учителів і розподіл    обов’язків

- про призначення громадського інспектора по охороні дитинства

- про розподіл обов’язків між адміністрацією школи та встановлення графіка роботи;

- про режим роботи школи.

- про створення постійно діючої служби спостереження за  безпечною експлуатацією споруд, обладнання і устаткування

- про дотримання правил техніки безпеки, пожежної безпеки

- про призначення відповідального за патріотичне виховання у школі

 - про медичне обстеження працівників школи

- про попередження харчових отруєнь та інфекційних захворювань учнів

- про встановлення тарифних ставок технічним працівникам школи

- про створення та склад комісії по перевірці стану кабінетів та встановлення доплат завідуючим кабінетами;

- про призначення класних керівників та класоводів;

- про виконання чинного законодавства по здобутті освіти;

- про організацію іклюзивного навчання;

- про прийом до школи  учнів 1,10 класів

- про організацію навчальних занять з дітьми, які знаходяться на індивідуальному навчанні;

Адміністрація

наказ

 

 1.  

Провести регламентацію відповідно до нормативних документів:   

- режиму роботи школи;      

- структури навчального року;       

- навчального плану та програм на 2021-2022 н. р..                                                    

- розкладу уроків;                                                                                  

- календарного планування на І семестр;                .

- планів виховної  роботи  класних керівників;     

- планів роботи гуртків, фізкультурно-оздоровчої роботи;                                                                       

- плану роботи бібліотеки, захистуУкраїни, шкільної документації

- про створення служби спостереження за шкільною будівлею  

Адміністрація

нд

 

 

Фінансово-господарська діяльність

 

 

 

 1.  

Підготовка шкільної їдальні.                                                                                                         

Ст. кухар

інформація

 

 1.  

Моніторинг стану приміщень школи, меблів, обладнання

ЗНВР, завгосп

інформація

 

 1.  

Організація системи доступного , якісного шкільного харчування та питного режиму

медсестра, завгосп

інформація

 

 1.  

Підготувати медичний кабінет, забезпечити його необхідним інвентарем, медикаментами.

Директор , медсестра

 

 

 1.  

Підготувати та доповнити папку методичних рекомендацій, наказів, інструктажів щодо організації медичного обслуговування школи.

Медсестра

 

 

 

  Вересень                    01.09 - 03.09Å?

 

Зміст роботи

Відповідаль-ний

Форма узагальнення

Відміт-ка про викон.

 

Організація навчального процесу

 

 

 

 1.  

Підготувати план виховної роботи школи на 2021-2022 н. р..

ЗНВР, Педагог-організатор

плани

 

 1.  

Визначити кожному учневі медичну групу для занять фізичною культурою.

Медсестра

 

 

 1.  

Скласти розклад уроків, гуртків.

Адміністрація

плани

 

 1.  

Затвердити розклад уроків, гуртків.                                                                       

Адміністрація

плани

 

 

Погодити тематичні календарні плани учителів на І семестр 2021-2022 н. р..

Адміністрація

нд

 

 1.  

Складання календаря спортивних заходів і свят.

Вчитель фізкультури

інформація

 

 1.  

Скоректувати план проведення атестації вчителів на 2021-2022 н. р..

Адміністрація

плани

 

 1.  

Складання графіка проведення контрольних, практичних та лабораторних робіт з   основ наук

ЗНВР

плани

 

 1.  

Організація чергування по школі та навчальних кабінетах оформлення класних куточків.

Педагог-організатор, учком

плани

 

 1.  

Звіт по формі ЗНЗ1

Адміністрація

звіт

 

 1.  

Інформація щодо кількості дітей, які не приступили до навчання

Соціальний педагог

інформація

 

 1.  

Тарифікаційні списки

Адміністрація

наказ

 

 1.  

Звіт по формі 77 РВК

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Уточнення списків дітей та підлітків шкільного віку, які проживають у мікрорайоні школи

Соціальний педагог

інформація

 

 1.  

Організація та комплектування роботи ГПД

Адміністрація

наказ

 

 1.  

Оновлення банку даних обдарованих учнів

ЗНВР

інформація

 

 1.  

Організація роботи гуртків, факультативів

Адміністрація

наказ

 

 1.  

Місячник основ безпеки життєдіяльності

«Щоб не трапилось біди, пам’ятай про це завжди»

Педагог-організатор

матеріали

 

 

Робота з педагогічними кадрами

 

 

 

 1.  

Інструктивно-методична нарада:

1. Про програмне забезпечення освітнього процесу у 2021-2022 н. р..

2. Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу.

3. Про особливості планування виховної роботи у 2021-2022 н. р..навчальному році.

4. Ознайомлення з нормативними документами на початок 2021-2022 н. р..

5. Урахування індивідуальних здібностей учнів на уроці.

 

Адміністрація

матеріали

 

 1.  

Методична комісія вчителів суспільно-гуманітарного циклу

Голова МО

плани

 

 1.  

Інструктаж учителів про дотримання єдиного орфографічного режиму та виконання закону „Про мови”.

Адміністрація

нз

 

 1.  

Нарада при директорові:

1. Про дотримання вимог Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту».

2. Про дотримання державних санітарних правил та норм.

3. Про стан вакцинації працівників школи.

4. Про стан забезпечення учнів підручниками та зміцнення бібліотечного фонду.

5. Про якість тематичного планування та дотримання вимог чинних нормативних документів.

6. Про єдині вимоги до учнів.

7. Про організацію методичної роботи.

 8. Про організацію медико-педагогічного контролю

9.  Стан протипожежного захисту у школі.

Адміністрація

матеріали

 

 

Виховна робота

 

 

 

 1.  

Тиждень безпеки дорожнього руху

 

Уч. осн.здор.

Педагог-організатор

матеріали

 

 1.  

Ігрова програма «Ми – одна родина»

 

 

 

 1.  

Двотижневик «Увага! Діти на дорозі!»

 

 

 

 1.  

Олімпійський тиждень.

Заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту

Класні керівники

матеріали

 

 1.  

Екскурсія школою для першокласників«Школа - мій рідний дім, мені затишно в нім»

Класовод 1 класу

 

 

 

Робота з батьками, громадськістю

 

 

 

 1.  

Конкурс дитячого малюнку на асфальті «Ми за мир на планеті   Земля»  до Міжнародного Дня миру(підготовка)

Класні керівники

інформація

 

 

 1.  

Консультпункт для батьків

Для батьків першокласників. Шкільна зрілість. Процес адаптації

Соціальний педагог

 

матеріали

 

 

Робота соціально-психологічної служби

 

 

 

 1.  

Збір списків учнів різних категорій, планування роботи з ними

ЗНВР,

Соціальний педагог

плани

 

 1.  

Контроль за якістю харчування учнів. Харчування учнів пільгових категорій

Соціальний педагог

Адміністрація

інформація

 

 

Робота шкільної бібліотеки

 

 

 

 1.  

Оформити виставку новин методичної   літератури для  використання у 2021-2022 н. р..

Бібліотекар

інформація

 

 1.  

Оформити листи видачі  підручників по класах.

Бібліотекар

 

 

 

Охорона праці, цивільний захист

 

 

 

 1.  

Визначити кожному учневі медичну групу для занять фізичною культурою.

Медсестра

 

 

 1.  

Огляд учнів з метою виявлення педикульозу та корости.                                                                      

Медсестра

 

 

 1.  

Всеукраїнський рейд «Увага! Діти на дорозі»

учитель основ здор

матеріали

 

 1.  

Проведення вступного інструктажу з БЖ з учнями школи

педколектив

журнали

 

 1.  

Проведення навчання та перевірка знань з ОП з працівниками школи

Адміністрація

журнали

 

 1.  

Провести первинний інструктаж та інструктажі на місцях вчителів та учнів                                                                                                                          

Адміністраціякласні керівники

журнали

 

 1.  

В  шкільних  майстернях,  кабінетах  фізики,  хімії,  комп’ютерному класі,  спортзалі  вести  книги  для  інструктажу  по  ТБ. 

Зав. кабінетами

журнали

 

 1.  

Провести інструктажі з БЖ з учнями прийнятими до школи

Класні керівники

журнали

 

 

Контрольна-аналітична діяльність

 

 

 

 1.  

Вивчення Законів України «Про загальну середню освіту», «Про освіту»

Адміністрація

нд

 

 1.  

Стан здоров’я дітей

Адміністрація

нд

 

 1.  

Забезпеченість учнів підручниками

Адміністрація

нд

 

 1.  

Програми та тематичне планування

Адміністрація

нд

 

 1.  

Профілактика дорожньо-транспортного травматизму

Адміністрація

нд

 

 1.  

Проаналізувати та затвердити плани роботи класних керівників                      

Адміністрація

нд

 

 1.  

Видати накази та організувати їх виконання:     - про призначення відповідального за туристсько-краєзнавчу роботу; .

- про початок навчального року із захисту України;

- про проведення рейду «Урок»

- про проведення громадського огляду умов утримання, навчання, виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

та ін. категорій

 - про організацію методичної роботи в школі

 - про вивчення стану викладання навчальних предметів у 2021-2022 н. р...

- про організацію позакласної роботи з фізичної культури

- про створення комісії для проведення атестації педагогічних працівників  у 2021-2022 н. р..

- про охоплення учнів школоповинного віку навчанням

- про підсумки ЦЗ в 2021 та завдання на 2022 р.

- про проведення ЦЗ в школі

Адміністрація

наказ

 

 1.  

Перевірка стану ведення книги руху учнів

Адміністрація

нд

 

 1.  

Перевірка стану ведення алфавітної книги

Адміністрація

довідка

 

 1.  

Переглянути Статут школи

Адміністрація

довідка

 

 

Фінансово-господарська діяльність

 

 

 

 1.  

Благоустрій території школи.                                                                                                        

завгосп

інформація

 

 1.  

Обладнати  аптечки  з  необхідними  медикаментами.                                          

Зав. Кабінетами, медсестра 

матеріали

 

 1.  

Придбання миючих засобів, спецодягу, інвентарю

 завгосп

інформація

 

 1.  

Підготовка спортивних споруд школи до роботи у 2021-2022 н. р..

 ЗНВР, завгосп

матеріали

 

 

Вересень                    06.09 - 10.09Å?

 

Зміст роботи

Відповідаль-ний

Форма узагальнення

Відміт-ка про викон.

 

Організація навчального процесу

 

 

 

 1.  

Інформація про навчання учнів 9,11 класів                                 

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Тиждень фізичного вихованя  та здорового способу життя

Педагог-організатор

матеріали

 

 1.  

Аналіз  стану  здоров’я  учнів  школи  та  врахування рекомендацій  лікарів  у  освітньому  процесі

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Методичні консультації для учителів з питань форм і методів проведення    тематичного обліку знань учнів

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Провести  педагогічний  консиліум  учителів  5 класу та класовода 1  з   метою погодження  дій  при формуванні   у школярів  уміння  міжособистісного  спілкування  та їх  підготовки  до життя

ЗНВР

матеріали

 

 1.  

Проконтролювати використання учителями навчально-наочних посібників та лабораторного обладнання, рекомендованого МО науки для середніх загальноосвітніх закладів.

ЗНВР

нз

 

 

Робота з педагогічними кадрами

 

 

 

 1.  

Нарада при заступнику:

1. Про стан здоров’я дітей та  використання здоров’язбережувальних технологій на уроках та в позаурочний час.

2. Про організацію роботи учнівського самоврядування.

3. Про врахування класними керівниками вимог Основних орієнтирів виховання 1-11 класів та методичних рекомендацій ЧОІППО при плануванні виховної роботи.

4. Про підсумки працевлаштування учнів 9,11 класів.

5. Про організацію роботи з дітьми, які потребують особливої уваги.

6. Про організацію роботи з обдарованими учнями та підготовку до участі у Всеукраїнських предметних олімпіадах.

7. Про забезпечення наступності початкової та базової школи, дошкільної та початкової освіти.

ЗНВР

інформація

 

 1.  

Проаналізувати   необхідність  у  курсовій  перепідготовці  окремих  вчителів 

Адміністрація

нз

 

 1.  

Засідання МК класних керівників та  класоводів                                                                                         

Керівник  МК

протокол

 

 

Виховна робота

 

 

 

 1.  

Підготовка до річниці визволення Зорівки від німецько-фашистських загарбників (за окремим планом)

Педагог-організатор

матеріали

 

 1.  

День фізичної культури і спорту(09.09)

 

Педагог-організатор, уч.ф-ри

інформація

 

 1.  

Організація роботи гуртків і секцій

керівники гуртків

журнали

 

 1.  

Вибори шкільного парламенту

Педагог-організатор

протокол

 

 

 1.  

Проведення класних та виховних годин: «Подорож до країни Дорожніх знаків»; «Азбука безпеки»; «Я – учасник дорожнього руху», вікторина з ПДР «Чи знаєш тиобов`язки та права пішоходів?»

Класоводи, кл. керівники, вихователі, вчителі основ здоров’я

матеріали

 

 1.  

Конкурс малюнка на асфальті «Світлофор Моргайко»

Педагог-організатор

інформація

 

 

Робота з батьками, громадськістю

 

 

 

 1.  

Бесіди

«Профілактика дитячого травматизму та збереження життя і здоров’я дітей»

Класні керівники

інформація

 

 

Робота соціально-психологічної служби

 

 

 

 1.  

Обстеження житлово-побутових умов категорійних дітей

Соціальний педагог

акт

 

 1.  

Обстеження житлово-побутових умов проживання дітей з багатодітних сімей

Соціальний педагог

матеріали

 

 1.  

Проведення соціальної паспортизації класів

 

Соціальний педагог

матеріали

 

 

Робота шкільної бібліотеки

 

 

 

 1.  

Організувати  вчителів  на  передоплату  періодичних  видань  методичної  літератури  на  2021 р                                                                                               

Бібліотекар

інформація

 

 1.  

Бесіди з читачами під час видачі літератури щодо правил користування бібліотекою

бібліотекар

матеріали

 

 

Охорона праці, цивільний захист

 

 

 

 1.  

Перевірка стану ведення документації з БЖ.

Адміністрація

нд

 

 1.  

Тиждень безпеки руху (за окремим планом)

педколектив

матеріали

 

 1.  

Провести бесіду з учнями на тему: «Дотримання правил особистої гігієни – понад усе!»                           

Медсестра

 

 

 

Контрольна-аналітична діяльність

 

 

 

 1.  

Дотримання Державних санітарних правил та норм

Адміністрація

нд

 

 1.  

Зміст планів виховної роботи

Адміністрація

нд

 

 1.  

Стан освітнього процесу в  5 класі

Адміністрація

нд

 

 1.  

Контроль за особовими справами учнів 1-11 класів

Адміністрація

нд

 

 1.  

Видати  накази  та  організувати  їх  виконання:                       - про створення комісії з інвентаризації матеріальних цінностей

- про використання комп’ютерів у навчальному процесі та про підвищення комп’ютерної грамотності вчителів

- про організацію в школі Всеукраїнської акції „Живи, книго!”

- про створення комісії з попередження правопорушень серед учнів школи

- про організацію харчування учнів в 2021-2022.р.

- про організацію роботи з обдарованою та талановитою молоддю

- про проведення І етапу предметних олімпіад

Директор

наказ

 

 

Фінансово-господарська діяльність

 

 

 

 1.  

Впорядкувати  територію  біля  обеліска та  пам’ятника   загиблим  

Класні керівники

інформація

 

 1.  

Контроль споживання електроенергії, водопостачання, дотримання лімітів споживання та своєчасне подання звітності

завгосп

інформація

 

 

Вересень                    13.09 - 17.09Å?

 

Зміст роботи

Відповідаль-ний

Форма узагальнення

Відміт-ка про викон.

 

Організація навчального процесу

 

 

 

 1.  

Нарада при директору                                                                                   

Адміністрація

нд

 

 1.  

Ознайомити  батьків  з  Конвенцією  про  права  дитини  та  ст. 59-60  Закону  України  „Про  освіту”  про  відповідальність батьків за  навчання  і  виховання  дітей  та   зобов’язати  батьків  дотримуватись   даних  вимог  при  вихованні  дітей                                  

Класні керівники

інформація

 

 1.  

Попереджувальний  контроль  за  станом  освітнього процесу  у  1 класі

Адміністрація

нз

 

 1.  

Контроль  у  5  класі : стан  освітнього процесу та  рівень  адаптації  учнів  до нових  умов  навчання

Адміністрація

довідка

 

 1.  

Підготувати статистичні звіти про працівників школи

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Поточний  огляд  стану  ведення  класних  журналів  у  5-11 класах

ЗНВР

рекомендації

 

 1.  

Перевірити об’єм та диференціацію домашніх завдань у 5-11 класах відповідно до вікових особливостей та рівня розвитку  школярів.            

Адміністрація

інформація

 

 

Робота з педагогічними кадрами

 

 

 

 1.  

Засідання МК  вчителів природничо-математичного циклу

Керівник  МК

протокол

 

 

 1.  

Засідання методичної ради школи:

1. Про підсумки методичної роботи школи у 2020-2021 навчальному році

2. Обговорення і затвердження плану роботи методичної ради школи на 2021-2022 навчальний рік

3. Розподіл обов’язків між членами методичної ради

4. Обговорення і затвердження планів роботи ШМК на 2021-2022 навчальний рік

5. Затвердження плану заходів щодо підготовки обдарованої молоді школи до участі у І, ІІ етапах Всеукраїнських предметних олімпіад у 2021-2022 навчальному році

Адміністрація

протокол

 

 

 

Виховна робота

 

 

 

 1.  

Віртуальні екскурсії з «відвідання» видатних місць, де протягом ХХ століття відбувалися визначні події українського державотворення (Києва, Черкас, Львова)

Педагог-організатор

матеріали

 

 

Робота з батьками, громадськістю

 

 

 

 1.  

Діяльність волонтерських загонів по допомозі ветеранам війни, вдовам, пристарілим та одиноким людям                                     

Відповідальний за ВПВ

інформація

 

 

Робота соціально-психологічної служби

 

 

 

 1.  

Контроль за якістю харчування учнів. Харчування учнів пільгових категорій

Адміністрація

Соц. педагог

матеріали

 

 1.  

Обстеження житлово-побутових умов проживання дітей учасників АТО та дітей які мають інвалідність.

 

Соц. педагог

Кл.керівники

матеріали

 

 

Робота шкільної бібліотеки

 

 

 

 1.  

Організація акції «Живи, книго!»

Бібліотекар

плани

 

 1.  

Огляд роботи шкільної бібліотеки. Перевірка картотеки літератури для обдарованих, талановитих та здібних дітей

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Екскурсія до бібліотеки для першокласників «У рай книжок і слова»

Бібліотекар

інформація

 

 

Охорона праці, цивільний захист

 

 

 

 1.  

Провести бесіду з працівниками кухні: «ГІГІЄНІЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ, ЯКІ МАЮТЬ ЗНАТИ ПРАЦІВНИКИ ХАРЧОБЛОКУ ДИТЯЧИХ ЗАКЛАДІВ»

Медсестра

 

 

 1.  

Упорядкувати  документацію  з  безпеки життєдіяльності  та  форм праці    у школі.

Адміністрація

журнали

 

 1.  

Проаналізувати  стан  протипожежного  інвентаря  та  обладнання.     

Завгосп

інформація

 

 1.  

Ознайомлення учнів   з планом евакуації                                              

Класні керівники

інформація

 

 1.  

Волонтерська акція «Допомога людям похилого віку

Педагог-організатор, класні керівники

матеріали

 

 

Контрольна-аналітична діяльність

 

 

 

 1.  

Видати  накази  та  організувати  їх  виконання:                                        

- про виконання Закону про мову та дотримання єдиного мовного  режиму;

Директор

наказ

 

 1.  

Проаналізувати  стан  ведення  щоденників  учнями  9,11 класів  і  роль  батьків  у  контролі  за  станом  навчання  і виховання  дітей. 

Адміністрація

нд

 

 1.  

Контроль за проведенням паспортизації класів і школи 

Адміністрація

нд

 

 1.  

Профілактика шкідливих звичок

Адміністрація

довідка

 

 1.  

Виконання санітарно-гігієнічних норм забезпечення НВП

Адміністрація

нд

 

 1.  

Безпека життєдіяльності та охорона праці

 

Адміністрація

довідка

 

 1.  

Наявність календарно-тематичного та поурочного планів, відповідність їх навчальним програмам

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Організація гарячого харчування учнів

Адміністрація

нд

 

 

Фінансово-господарська діяльність

 

 

 

 1.  

Моніторинг стану приміщень школи, меблів, обладнання

 ЗНВР, завгосп

інформація

 

 1.  

Контроль відповідності повітряного, світлового, теплового режимів у школі

 ЗНВР, завгосп

інформація

 

 

Вересень                    20.09 - 24.09Å?

 

Зміст роботи

Відповідаль-ний

Форма узагальнення

Відміт-ка про викон.

 

Організація навчального процесу

 

 

 

 1.  

Тиждень національно-патріотичного

виховання

Педагог-організатор

матеріали

 

 1.  

Залучити учнів, що не мають загальної середньої освіти до  навчання екстерном                                                                         

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Бесіда «Навчання – твоя головна праця для блага Батьківщини»

Класні керівники 1-11 класів

матеріали

 

 1.  

Міжнародний день миру . Конкурс малюнків на асфальті та стінгазет

Педагог-організатор

матеріали

 

 

Робота з педагогічними кадрами

 

 

 

 1.  

Розробити  заходи по проведенню атестації .                                                

Адміністрація

плани

 

 1.  

МК вчителів суспільно-гуманітарного циклу

Голова МК

протокол

 

 1.  

Нарада при директору                                                                                   

Адміністрація

матеріали

 

 

Виховна робота

 

 

 

 1.  

Виховні години «Ми за мир», «Міжнародний день миру», «Урок миру та дружби

Педагог-організатор

матеріали

 

 1.  

До Дня партизанської слави: бесіди - «Партизанськими стежками»,тематична виставка в бібліотеці,перегляд кінофільмів про події Другої світової війни.

Педагог-організатор, уч.історії

матеріали

 

 1.  

Старт експедиції Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Керівник гуртка

матеріали

 

 1.  

Святкові заходи до річниці визволення Зорівки від німецько-фашистських загарбників, річниці партизанського руху в Україні

Педагог-організатор

матеріали

 

 

Робота з батьками, громадськістю

 

 

 

 1.  

Засідання батьківського комітету школи (при потребі)

Директор

матеріали

 

 

Робота соціально-психологічної служби

 

 

 

 1.  

Провести соціометричні дослідження і вивчення умов навчання дітей у сім’ях  СЖО і при потребі скласти відповідні акти  відповідно до встановленої форми.

Класні керівники

Соціальний педагог

матеріали

 

 1.  

Засідання координаційної ради профілактики та попередження правопорушень серед підлітків

ЗНВР

Соціальний педагог

матеріали

 

 

Робота шкільної бібліотеки

 

матеріали

 

 1.  

Провести передплату періодичних видань для бібліотеки.  на І півріччя 2022 р.  

Бібліотекар

інформація

 

 1.  

До  дня народження В.Сухомлинського. Огляд творів, виставка малюнків

 

 

 

 

Охорона праці, цивільний захист

 

 

 

 1.  

Провести бесіду з учнями на тему: «Профілактика гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь»                            

Медсестра

інформація

 

 1.  

Бесіда «Обережно, отруйні гриби»

Класні керівники

журнали

 

 

Контрольна-аналітична діяльність

 

 

 

 1.  

Рівень знань, умінь, навичок учнів (директорські контрольні роботи, заліки, тестування)

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Ведення класних журналів

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Організація позаурочної роботи

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Стан реалізації національно-патріотичного виховання відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді України

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Видати  накази  та  організувати  їх  виконання:                                       

- про підготовку школи до осінньо-зимового сезону 2021-2022 н.р.

- про післядипломне підвищення кваліфікації педпрацівників

- про виплату винагороди за сумлінну працю працівникам школи

Адміністрація

наказ

 

 1.  

Проаналізувати якість навчання  учнів 11 класу

Адміністрація

нз

 

 

Фінансово-господарська діяльність

 

 

 

 1.  

Підготовка       до інвентаризації шкільного майна.                                          

Матеріально-відповідальні особи

акт

 

 1.  

Провести підготовку до опалювального  сезону та перевірити   стан опалювальної системи у школі .                                                                                                   

Завгосп           

інформація

 

 

Вересень - Жовтень                    27.09 - 01.10Å?

 

Зміст роботи

Відповідаль-ний

Форма узагальнення

Відміт-ка про викон.

 

Організація навчального процесу

 

 

 

 1.  

Всеукраїнський день бібліотек. Виставка книг по пропаганді бібліотеки

Педагог-організатор

інформація

 

 1.  

Організація і проведення І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

ЗНВР вчителі

плани ,

матеріали

 

 1.  

Створення бази даних на отримання випускниками документів про освіту

Адміністрація

матеріали

 

 1.  

Організація роботи з учнями, які претендують на свідоцтва та атестати особливого зразка

Адміністрація

плани

 

 

Робота з педагогічними кадрами

 

 

 

 1.  

Нарада при директорові:

1. Про стан матеріально-дидактичного оснащення навчальних кабінетів відповідно до Положення про навчальний кабінет та дотримання Державних санітарних норм та правил безпеки.

2. Про організацію атестації педагогічних працівників у 2021-2022 н.р.

4. Про підсумки проведення місячника «Увага! Діти на дорозі».

5. Про виконання Інструкції з обліку дітей та підлітків шкільного віку, що проживають у мікрорайоні

6. Про підготовки школи до роботи у зимових умовах

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Засідання атестаційної комісії школи (за окремим планом)

Адміністрація

протокол

 

 

 

Виховна робота

 

 

 

 1.  

Свято «Вклонімося вчителю своєму»

 

Педагог-організатор

матеріали

 

 1.  

Година спілкування

«Немає вищої святині, ніж чисте сяйво доброти» (до Дня людей похилого віку) 1-4 класи

Класні керівники

матеріали

 

 1.  

Акція «Прийми мою допомогу» (до Міжнародного дня людей похилого віку)

Людям похилого віку – шана і повага»

Педагог-організатор

матеріали

 

 1.  

Всесвітній день туризму(за окремим планом)

Керівник гуртка

матеріали

 

 1.  

До Дня пам’яті жертв Бабиного Яру(29-30):

 • класні години «Біль Бабиного Яру»,
 • урок пам’яті «Бабин Яр – життя і смерть. Тільки пам’ять не сивіє»,

бібліотечна виставка ««Сторінки трагедії Бабиного Яру»»

педколектив

матеріали

 

 1.  

Святковий концерт до  Дня працівників освіти

Педагог-організатор

матеріали

 

 

Робота з батьками, громадськістю

 

 

 

 1.  

Проведення співбесіди з батьками учнів, які не встигають у навчанні, для надання методичних консультацій

Класні керівники

інформація

 

 

Робота соціально-психологічної служби

 

 

 

 1.  

Скласти акти обстеження умов проживання категорійних дітей.

Соціальний педагог

акт

 

 1.  

Контроль за якістю харчування учнів. Харчування учнів пільгових категорій

медсестра Соціальний педагог

інформація

 

 

Робота шкільної бібліотеки

 

 

 

 1.  

 

Бібліотекар

інформація

 

 1.  

Всеукраїнський день бібліотек. Виставка книг- нових надходжень  бібліотеки

Бібліотекар

матеріали

 

 

Охорона праці, цивільний захист

 

 

 

 1.  

Бесіди з БЖ з учнями у класах за тематикою відповідно до планів виховної роботи

Класні керівники

журнали

 

 1.  

Огляд учнів з метою виявлення педикульозу та корости.                                                                       

Медсестра

 

 

 1.  

Випустити санітарний бюлетень: «Увага! Отруйні ягоди та гриби!»

Медсестра

 

 

 

Контрольна-аналітична діяльність

 

 

 

 1.  

Організація позаурочної роботи

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Перегляд книги обліку особового складу

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Проаналізувати стан відвідування школи учнями, вжити дієві заходи по попередженню пропусків уроків без поважних причин.

Адміністрація

Класні керівники

інформація

 

 1.  

Перегляд книги видачі трудових книжок

Директор

інформація

 

 1.  

Перегляд записів у трудових книжках працівників школи

Директор

інформація

 

 1.  

Перегляд особових справ учителів школи

Директор

інформація

 

 1.  

Моніторинг стану викладання української мови та літератури

Адміністрація

наказ

 

 

Фінансово-господарська діяльність

 

 

 

 1.  

Проаналізувати хід інвентаризації шкільного майна. Підготувати  матеріали для списування використаного обладнання та матеріалів

Директор

інформація

 

 1.  

 Підготовка шкільних приміщень, системи опалення до роботи в осінньо-зимовий період

завгосп

інформація

 

 

Жовтень                    04.10 - 08.10Å?

 

Зміст роботи

Відповідаль-ний

Форма узагальнення

Відміт-ка про викон.

 

Організація навчального процесу

 

 

 

 1.  

Нарада при директору                                                                                  

Директор

інформація

 

 1.  

Поточний     контроль        всеобучу

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Проведення аналізу зайнятості учнів в позаурочний час

Класні керівники

інформація

 

 1.  

Сформувати  банк даних перспективного педагогічного досвіду школи

ЗНВР

матеріали

 

 

Робота з педагогічними кадрами

 

 

 

 1.  

Вивчення  системи  роботи  вчителів,  що  атестуються.

Адміністрація

матеріали

 

 1.  

Оновлення інформації у шкільному куточку атестації педагогічних працівників

ЗНВР

матеріали

 

 1.  

Методико-інструктивна  нарада  по  удосконаленню умінь  вчителів  проводити  самоаналіз  уроку.   

ЗНВР

матеріали

 

 

Виховна робота

 

 

 

 1.  

Місячник сприяння творчому розвитку особистості Тиждень правової освіти

Педагог-організатор

матеріали

 

 1.  

Проведення   годин спілкування «Твоє здоров`я у твоїх руках»;

бесіди по класах «Хвороби цивілізації», «Секрети довголіття»

Класні керівники

матеріали

 

 1.  

Проведення практичних занять «Як надати першу допомогу при травмах»

Педагог-організатор, медсестра

інформація

 

 1.  

Фотовиставка, присвячена Всесвітньому дню захисту тварин «Усе прийшло на білий світ, щоб жити, щоб дарувати радість і красу»

Педагог-організатор

матеріали

 

 1.  

Засідання «круглого столу» за участю медиків:

«Геть паління! Ми – здорове покоління!».

Педагог-організатор

медсестра

інформація

 

 

Робота з батьками, громадськістю

 

 

 

 1.  

Провести  індивідуальні  бесіди  з  батьками  по попередженню  дитячого  травматизму  та  дитячої бездоглядності

Класні керівники

 

інформація

 

 1.  

Виставка малюнків на військово-патріотичну тематику «Герої поруч» 5-8 класи

Розсоха Л.М.

матеріали

 

 1.  

Козацькі змагання до Дня Покрови та козацтва «Лицарі з нас будуть, ось що!» (5-11 класи)

Педагог-організатор

матеріали

 

 

Робота соціально-психологічної служби

 

 

 

 1.  

Оформлення картотеки учнів, взятих на шкільний облік.

Соціальний педагог

матеріали

 

 1.  

Консультування учнів « З дитинства знай свої права та обов’язки»

Соціальний педагог

інформація

 

 

Робота шкільної бібліотеки

 

 

 

 1.  

Оформлення книжкових виставок до акції          « Живи, книго!»

Бібліотекар

матеріали

 

 1.  

Виступ на нараді при директору, план роботи

Бібліотекар

матеріали

 

 

Охорона праці, цивільний захист

 

 

 

 1.  

Бесіди з протипожежної безпеки

ЗНВР вчителі

плани

 

 1.  

Провести бесіду з учнями на тему: «Чи шкідливе ГМО для організму людини»                                                                                                          

Медсестра

 

 

 

Контрольна-аналітична діяльність

 

 

 

 1.  

Поточний  контроль  роботи  гуртків                                                              

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Контроль  за  індивідуальними  заняттями.

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Видати  накази  та  організувати  їх  виконання:                     

         - про результати перевірки відвідування учнями  навчальних занять

Директор

наказ

 

 1.  

Контроль за станом роботи класних керівників  щодо виконання  планів виховної роботи

ЗНВР

інформація

 

 1.  

Ступінь підготовки учнів до уроку

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Індивідуальна робота з учнями

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Моніторинг стану викладання української мови та літератури

Адміністрація

наказ

 

 

Фінансово-господарська діяльність

 

 

 

 1.  

Рейд бережливості (шкільне майно)

Учнівське самоврядування

інформація

 

 

Жовтень                    12.10 - 15.10Å?

 

Зміст роботи

Відповідаль-ний

Форма узагальнення

Відміт-ка про викон.

 

Організація навчального процесу

 

 

 

 1.  

Нарада при директору                                                                                  

Директор

нд

 

 1.  

Організація і проведення І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

ЗНВР вчителі

матеріали

 

 1.  

Координація роботи вчителів та класних керівників з учнями, що мають початковий рівень знань

ЗНВР вчителі

інформація

 

 

Робота з педагогічними кадрами

 

 

 

 1.  

Нарада при заступнику:

1. Про відповідність змісту уроку навчальним програмам.

2. Про проведення І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад.

ЗНВР вчителі

протокол

 

 

 1.  

МК вчителів початкових класів

Голова МК

протокол

 

 1.  

Засідання  атестаційної  комісії №1:  розгляд  заяв  учителів на  позачергову  атестацію комісії             

Голова атестаційної комісії

протокол

 

 1.  

Вивчення роботи вчителів що атестуються

Адміністрація

матеріали

 

 

Виховна робота

 

 

 

 1.  

Тиждень українського козацтва

«Від козаків до кіборгів»

Педагог-організатор

матеріали

 

 1.  

Прийом у козачата учнів 1 кл

Козацькі забави «Козаку найперше воля, козаку найперше честь»

Педагог-організатор

матеріали

 

 1.  

Усні журнали, бесіди, інтелектуальні ігри

«Україна від козацьких часів до сьогодення» відео подорож: «Козацькими стежками»

Педагог-організатор

матеріали

 

 

Робота з батьками, громадськістю

 

 

 

 1.  

Співбесіда з батьками учнів що не встигають

ЗНВР вчителі

інформація

 

 

Робота соціально-психологічної служби

 

 

 

 1.  

Анкетування «Моя правова обізнаність»

Соціальний педагог

матеріали

 

 1.  

Діагностика адаптації першокласників

Соц. педагог

матеріали

 

 

Робота шкільної бібліотеки

 

 

 

 1.  

 День українського козацтва. Літературна добірка

бібліотекар

матеріали

 

 

Охорона праці, цивільний захист

 

 

 

 1.  

Повторити  з  учнями   правила  з безпеки життєдіяльності.                                      

Класні керівники

інформація

 

 1.  

Співбесіда з учителем фізкультури з  питань  забезпечення фізичного розвитку дітей,  зміцнення їхнього здоров’я.

Директор       

інформація

 

 1.  

Оформлення куточку здоров’я                                                                                  

Медсестра

 

 

 1.  

Провести бесіду з прибиральниками про дотримання хлорного режиму

Медсестра

 

 

 

Контрольна-аналітична діяльність

 

 

 

 1.  

 Контроль за участю класних колективів у шкільних та позашкільних заходах

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Моніторинг стану викладання української мови та літератури

Адміністрація

наказ

 

 

Фінансово-господарська діяльність

 

 

 

 1.  

Поточний  ремонт  класного  майна

Зав. кабінетами

інформація

 

 

Жовтень          18.10 – 22.10Å?

 

Зміст роботи

Відповідаль-ний

Форма узагальнення

Відміт-ка про викон.

 

Організація навчального процесу

 

 

 

 1.  

Нарада при директору                                                                                  

Директор

нд

 

 1.  

Засідання євроклубу

Учитель англ.. мови

матеріали

 

 1.  

Ознайомлення учнів 11 класів з умовами проведення ЗНО-2022

ЗНВР вчителі

матеріали

 

 

Робота з педагогічними кадрами

 

 

 

 1.  

Вивчення роботи вчителів що атестуються

Адміністрація

матеріали

 

 1.  

Творчі майстерні вчителів, які атестуються

ЗНВР вчителі

матеріали

 

 

Виховна робота

 

 

 

 1.  

 День визволення України від фашистських загарбників«Народ пам’ятає, народ славить»

Педагог-організатор

матеріали

 

 1.  

Усний журнал «Навічно в пам’яті народній»

Педагог-організатор

матеріали

 

 1.  

Виставка малюнків «Ми війні скажемо НІ»

Вихователі ГПД

матеріали

 

 1.  

Конкурс патріотичної пісні « Сучасна  пісня у моєму житті» 1-6 класи

Педагог-організатор

матеріали

 

 

Туристсько-краєзнавчий маршрут  «На цій землі я народився»

Гуртківці туристично-краєзнавчого гуртка

 матеріали

 

 1.  

Екологічна акція «Жовте листя»

вчитель біології

інформація

 

 

Робота соціально-психологічної служби

 

 

 

 1.  

Виявлення  та  облік  сімей , які  не  забезпечують  належного    виховання  дітей

Класні керівники Соціальний педагог

матеріали

 

 1.  

Засідання координаційної ради профілактики та попередження правопорушень серед підлітків

Соц. педагог

Члени ради профілактики

матеріали

 

 

Робота шкільної бібліотеки

 

 

 

 1.  

Урок – подорож для учнів 1-2 кл «Книга – наш друг, бережи її!»

Бібліотекар

матеріали

 

 

Охорона праці, цивільний захист

 

 

 

 1.  

Тиждень БЖД (за окремим планом) Бесіди  про  дотримання  правил    безпеки життєдіяльності

Класні керівники

журнали

 

 1.  

Інструктаж з безпеки життєдіяльності дітей під час осінніх канікул. Вручення пам’яток.

педколектив

 

 

 1.  

21.10.2021 – відпрацювання елементів ЦЗ (евакуація)

 

 

 

 1.  

Провести бесіду з учнями на тему: «Коронавірусна інфекція.»                                                                                                                 

Медсестра

 

 

 

Контрольна-аналітична діяльність

 

 

 

 1.  

Контроль  за  веденням  журналів  5-11класів

Адміністрація

журнали

 

 1.  

Видати  накази  та  організувати  їх  виконання:                                    

 • про стан ведення журналів;

-  про підсумки проведення шкільного етапу

Всеукраїнських  олімпіад з базових дисциплін;

Директор

наказ

 

 1.  

Контроль  за  гуртковою роботою

Адміністрація

матеріали

 

 1.  

Підсумки моніторингу навчальних досягнень учнів за вересень-жовтень.

Адміністрація

матеріали

 

 1.  

Моніторинг викладання української мови та літератури

Адміністрація

наказ

 

 

Фінансово-господарська діяльність

 

 

 

 1.  

Моніторинг стану приміщень школи, меблів, обладнання

ЗНВР, завгосп

інформація

 

 1.  

Трудовий десант з благоустрою шкільного подвір’я «Осінні клопоти».

Класоводи, кл. керівники, вчителі трудового навчання, вихователі

інформація

 

 

Жовтень          25.10 - 29.10Å?

 

Зміст роботи

канікули

Відповідаль-ний

Форма узагальнення

Відміт-ка про викон.

 

Організація навчального процесу

 

 

 

 1.  

Робота згідно плану осінніх канікул

Педагогічний колектив

інформація

 

 1.  

Нарада з питань підготовки до ЗНО

ЗНВР

інформація

 

 1.  

Початок роботи з реєстрації учасників ЗНО 2022 р. на пробне тестування

ЗНВР

інформація

 

 

Робота з педагогічними кадрами

 

 

 

 1.  

Педрада №2

Адміністраціяпедагогічний колектив

протокол

 

 

 1.  

Інструктивно-методична нарада:

1. Про використання передового досвіду на уроці.

Адміністрація

матеріали

 

 

Виховна робота

 

 

 

 1.  

Конкурсна програма «Таланти нашої школи»

Педагог-організатор

матеріали

 

 

Робота з батьками, громадськістю

 

 

 

 1.  

Консультація для батьків та учнів 11 класів про ЗНО-2022

ЗНВР вчителі

інформація

 

 1.  

Індивідуальна робота з батьками

ЗНВР вчителі

інформація

 

 

Робота соціально-психологічної служби

 

 

 

 1.  

Обстеження житлово-побутових умов учнів з малозабезпечених сімей

Соціальний педагог

акт

 

 

Робота шкільної бібліотеки

 

 

 

 1.  

Поновити стенд «Живи, книго!»

Бібліотекар

матеріали

 

 1.  

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників. Книжкова виставка

Бібліотекар

матеріали

 

 

Охорона праці, цивільний захист

 

 

 

 1.  

Проаналізувати стан протипожежної безпеки у школі . Усунути виявлені недоліки

Директор Завгосп

інформація

 

 1.  

Огляд учнів з метою виявлення педикульозу та корости.                                                                      

Медсестра

 

 

 1.  

Контроль за станом охорони праці та документації з БЖ у навчальних кабінетах

директор, завгосп

інформація

 

 

Контрольна-аналітична діяльність

 

 

 

 1.  

Видати  накази  та  організувати  їх  виконання                                                                         

- про участь у районних предметних олімпіадах;

Директор

наказ

 

 1.  

Відповідність змісту уроку навчальних програмам

Адміністрація

нз

 

 1.  

Вивчити стан профорієнтаційної роботи з учнями  9- 11   класів.                                    

Адміністрація

нз

 

 1.  

Контроль за виконанням творчих робіт для активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів

Адміністрація

 

нз

 

 1.  

Ведення класних журналів

Адміністрація

нз

 

 

Фінансово-господарська діяльність

 

 

 

 1.  

Проведення генерального прибирання приміщення школи, здійснення поточних ремонтів.

Завгосп

інформація

 

 

Листопад         01.11 - 05.11Å?

 

Зміст роботи

Відповідаль-ний

Форма узагальнення

Відміт-ка про викон.

 

Організація навчального процесу

 

 

 

 1.  

Місячник правової освіти та попередження правопорушень «Бережи мене, мій законе»

 

ЗНВР вчителі

матеріали

 

 1.  

Забезпечити спрямованість змісту позаурочної діяльності на  задоволення  потреб   особистого  розвитку школярів.

ЗНВР

матеріали

 

 1.  

Провести  цикл  бесід  по  класах, по  профілактиці  наркоманії, алкоголізму  і  венеричних  захворювань

Класні керівники

журнали

 

 1.  

Акція  «16 днів проти насильства» до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

ЗНВР вчителі

матеріали

 

 1.  

Облік дітей, які не відвідують ЗНЗ

Соціальний педагог вчителі

інформація

 

 1.  

Проведення І етапу конкурсу з української мови імені П.Яцика

ЗНВР вчителі

матеріали

 

 

Робота з педагогічними кадрами

 

 

 

 1.  

Вивчення роботи вчителів

Адміністрація

матеріали

 

 1.  

Нарада при директорові:

1. Про стан ведення класних журналів.

3. Про стан роботи з пожежної безпеки у школі.

4. Про стан організації гарячого харчування учнів.

5. Про виконання єдиного орфографічного режиму, результати перевірки шкільної документації                          

Директор

нд

 

 1.  

Творчі майстерні вчителів, які атестуються

ЗНВР вчителі

матеріали

 

 

Виховна робота

 

 

 

 1.  

Заходи з реалізації правопросвітницького проекту «я маю право».

Педагог-організатор

матеріали

 

 1.  

Родинне свято «тато, мама, я – спортивна сім’я»

Педагог-організатор

матеріали

 

 1.  

Бесіда «Що таке самообслуговування?»

Класні керівники

матеріали

 

 

Робота з батьками, громадськістю

 

 

 

 1.  

Бесіда з батьками «Чи знаєте ви своїх дітей?»

Класні керівники

матеріали

 

 

Робота соціально-психологічної служби

 

 

 

 1.  

Спостереження за учнями «групи ризику» в урочний та позаурочний час

Соціальний педагог

плани

 

 1.  

Обстеження житлово-побутових умов проживання дітей що стоять на внутрішкільному обліку

Соціальний педагог

матеріали

 

 

Робота шкільної бібліотеки

 

 

 

 1.  

Організація передплати друкованих видань

Бібліотекар

інформація

 

 1.  

День української писемності та мови. Добірка літератури

Бібліотекар

інформація

 

 

Охорона праці, цивільний захист

 

 

 

 1.  

Запрошення  лікарів нарколога, гінеколога для бесід з учнями

медсестра

інформація

 

 1.  

Провести бесіду з учнями на тему: «Поки швидка в дорозі»                              

Медсестра

Інформація, журнали

 

 

Контрольна-аналітична діяльність

 

 

 

 1.  

Видати  накази  та  організувати  їх  виконання                                                              - про участь учнів в районному конкурсі ім. П.Яцика

- про участь учнів в районному конк ім. Т. Шевченка

- про результати моніторингу викладання української мови та літератури

Адміністрація

наказ

 

 1.  

Ступінь підготовки учнів до уроку

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Нормування домашніх завдань

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Ведення учнівських щоденників

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Моніторинг стану викладання трудового навчання, технологій

Адміністрація

наказ

 

 

Фінансово-господарська діяльність

 

інформація

 

 1.  

Провести  аналіз  потреб оновлення та комплектації кабінетів.

Директор          

інформація

 

 1.  

Трудовий десант

Вчителі трудового навчання

інформація

 

 

Листопад         08.11 - 12.11Å?

 

Зміст роботи

Відповідаль-ний

Форма узагальнення

Відміт-ка про викон.

 

Організація навчального процесу

 

 

 

 1.  

У освітньому процесі забезпечити дотримання ст. 31-36   „Конвенції про права дитини”, які передбачають право на захист від економічної експлуатації, сексуального розбещення будь-яких форм фізичного чи психічного насильства, що може становити небезпеку  для її здоров’я або бути перешкодою у здобутті нею освіти”.

Адміністрація

нд

 

 1.  

Предметний тиждень української мови й літератури

Учителі мови

матеріали

 

 

Робота з педагогічними кадрами

 

 

 

 1.  

Нарада при заступнику:

1. Про роботу з молодими та малодосвідченими вчителями.

2. Про стан чергування класів

3. Про роботу соціально-психологічної служби із дітьми з девіантною поведінкою, схильними до правопорушень

4. Про стан роботи гуртків

(відвідування, ефективність проведення занять)

5. Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

6. Про роботу  з учнями з особливими освітніми потребами (обдаровані, слабо встигаючі, ті, що навчаються за індивідуальною формою)                                                                             

Директор

нз

 

 1.  

Засідання МК класних керівників та класоводів                                    

Керівник МК

протокол

 

 

Виховна робота

 

 

 

 1.  

Виховні заходи «Бринить, співає наша мова,

чарує, тішить і дзвенить», «Україна – країна нескорених»

Педагог-організатор

матеріали

 

 1.  

Мовна вітальня, присвячена Дню української писемності та мови «Чистота мови – чистота душі»

вчителі української мови

матеріали

 

 1.  

Літературний конкурс-вернісаж юних поетів «Напишу свої рядочки на осінньому листочку»

Класні керівники, Педагог-організатор

матеріали

 

 

Робота з батьками, громадськістю

 

 

 

 1.  

Консультпункт для батьків

«Профільне навчання – веління часу»

ЗНВР вчителі

матеріали

 

 

Робота соціально-психологічної служби

 

 

 

 1.  

День не куріння (за планом)

Педагог-організатор, учнівське самовряд.

матеріали

 

 1.  

Анкетування «Обізнаність про венеричні захворювання»

Соціальний педагог

матеріали

 

 1.  

Учнівський лекторій «Падіння моралі»

Медсестра,

Соціальний педагог

матеріали

 

 

Робота шкільної бібліотеки

 

 

 

 1.  

  Робота з книжковим фондом. Підготовка літератури до списання.

Бібліотекар

матеріали

 

 

Охорона праці, цивільний захист

 

 

 

 1.  

Проаналізувати  стан  дотримання  БЖ   під  час проведення  лабораторних , практичних  робіт  з  хімії, фізики,  трудового  навчання.

Директор        

інформація

 

 1.  

Випустити санітарний бюлетень: «Профілактика грипу та респіраторних інфекцій»

Медсестра

 

 

 1.  

Провести заняття з пошиття марлевих пов’язок

Медсестра

 

 

 

Контрольна-аналітична діяльність

 

 

 

 1.  

Проаналізувати відповідність об’єму домашніх завдань  у   5-11 класах санітарно-гігієнічним нормам та режиму школяра.

ЗНВР

інформація

 

 1.  

Контроль за відвідуванням школи учнями їхньою присутністю на    перших і останніх уроках.

ЗНВР

інформація

 

 1.  

Моніторинг стану викладання трудового навчання

Адміністрація

наказ

 

 1.  

Відвідування уроків вчителів

Адміністрація

матеріали

 

 1.  

Виконання єдиних вимог до усного та писемного мовлення (ведення зошитів)

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Індивідуальна робота з учнями

Адміністрація

інформація

 

 

Фінансово-господарська діяльність

 

 

 

 1.  

Провести заміри контурів заземлення по школі та майстерні                                                     

Директор завгосп

інформація

 

 1.  

Рейд-огляд з питань економії електроенергії

 

інформація

 

 

Листопад         15.11 - 19.11Å?

 

Зміст роботи

Відповідаль-ний

Форма узагальнення

Відміт-ка про викон.

 

Організація навчального процесу

 

 

 

 1.  

Проаналізувати використання комп’ютерної техніки  в навчально-виховному  процесі

Адміністрація

інформація

 

 1.  

Інтелектуальний тур багатофункціональної гри „млин” (за графіком)

Педагог-організатор, вч.

матеріали

 

 1.  

Організувати поточний  контроль  за  вихованням громадської  активності  школярів  у  процесі   військово-патріотичного  виховання.                           

Адміністрація

 

інформація

 

 1.  

Зустріч з працівниками ДАІ

Педагог-організатор

інформація

 

 

Робота з педагогічними кадрами

 

 

 

 1.  

Методична рада школи:

1. Про курсову перепідготовку кадрів.

2. Аналіз результатів І етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

3. Робота з обдарованими діти. Звіти голів ШМК про науково-дослідницьку роботу учнів, участь у творчих конкурсах

4. Взаємовідвідування уроків, творчих майстерень вчителів, які атестуються на кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»

5. Інформація про нормативні документи з питань організації навчально-виховного процесу                                                                                   

ЗНВР

протокол

 

 

 1.  

Засідання МК  вчителів природничо-математичного циклу

Керівник  МК

протокол

 

 

 1.  

Відвідування уроків вчителів

Адміністрація

матеріали

 

 

Виховна робота

 

 

 

 1.  

Тиждень толерантності.  

Педагог-організатор

матеріали

 

 1.  

Просвітницький діалог «Ми – різні