Зорівська територіальна громада

Черкаська область, Золотоніський район

№31 від 23.05.2022 "Про нагородження учнів"

Дата: 25.05.2022 14:26
Кількість переглядів: 158

 

 

Зорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Зорівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області

 

вул. Ростанців1, с. Зорівка, Золотоніський район, Черкаська область, 19740, тел.  93-4-40

e-mail: [email protected] код ЄДРПОУ 34323775

 

Від 23.05.2022 №31

На № ________ від  ______

НАКАЗ

Про нагородження учнів

 

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, до наказу Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 10.09.2021 № 119 «Про проведення всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році», до наказу Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації № 144 від 26 жовтня 2021 року «Про проведення І-ІІІ етапів XХIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (далі Конкурс)  у 2021/2022 навчальному році» та листа Управління освіти і науки

Черкаської облдержадміністрації від 15 листопада 2021 року № 26456/02/11-01-

31 «Про порядок проведення Міжнародного конкурсу з української мови імені

Петра Яцика», згідно з рішенням педради школи від 23.05.2022 протокол №6

 

НАКАЗУЮ:

  1. Нагородити Похвальними листами за високий рівень знань:
  1. Загребельну Мирославу Олександрівну, 5 клас.
  2. Совайло Євгенію Романівну, 5 клас.
  3. Верещаку Дарину Валентинівну, 6 клас.
  4. Зорю Анну Олексіївну, 6 клас.
  5. Галушко Софію Ярославівну, 7 клас.
  6. Любонько Ольгу Миколаївну, 8 клас.
  1. Нагородити Похвальними грамотами за участь в олімпіадах та конкурсах:
  1. Поправка Денис Сергійович, 9 кл. (українська мова, 2 місце, вчитель – Ткаченко Т.П.)
  2. Любонько Ольга Миколаївна,8 кл. (українська мова, 1 місце, вчитель – Шепель В.В.)
  3. Поправка Денис Сергійович, 9 кл. (історія, 1 місце, вчитель – Андрейко Т.К.)
  4. Любонько Ольга Миколаївна, 8 кл. (історія, 2 місце, вчитель – Андрейко Т.К.)
  5. Герасименко Анна Андріївна, 8 кл. (хімія, 2 результат, вчитель – Совайло О.І.)
  6. Поправка Денис Сергійович, 9 кл. (біологія, 2 результат, вчитель – Совайло О.І.)
  7. Любонько Ольга Миколаївна, 8 кл. (біологія, 1 результат, вчитель – Совайло О.І.)
  8. Любонько Ольга Миколаївна, 8 кл. (математика, 1 місце, вчитель – Іванча В.П.)
  9. Галушко Софія Ярославівна, 7 кл. (математика, 1 місце, вчитель – Іванча В.П.)
  10. Поправка Денис Сергійович, 9 кл. (конкурс ім. П.Яцика, 2 місце, вчитель – Ткаченко Т.П.)
  11. Любонько Ольга Миколаївна, 8 кл. (конкурс ім. П.Яцика, 2 місце, вчитель – Шепель В.В.)
  12. Галушко Софія Ярославівна, 7 кл. (конкурс ім. П.Яцика, 2 місце, вчитель – Ткаченко Т.П.)
  13. Верещака Дарина Валентинівна, 6 кл. (конкурс ім. П.Яцика, 2 місце, вчитель – Ткаченко Т.П.)
  14. Загребельна Мирослава Олександрівна, 5 кл. (конкурс ім. П.Яцика, 2 місце, вчитель – Ткаченко Т.П.)
  15. Братко Анастасія Василівна, 3 кл. (конкурс ім. П.Яцика, 2 місце, вчитель – Кулик Я.М.)
  16. Алямкін Максим Олександрович, 3 кл. (конкурс ім.П.Яцика, 2 місце, вчитель – Кулик Я.М.)
  17. Колос Євгенія Ігорівна, 4 кл. (конкурс ім. П.Яцика, 3 місце, вчитель – Пшиченко Н.І.)
  18. Кикоть Ярослав Сергійович, 4 кл. (конкурс ім. П.Яцика, 3 місце, вчитель – Пшиченко Н.І.)
  19. Косенко Марія Миколаївна, 8 кл. (конкурс ім. Т.Шевченка, 3 місце, вчитель – Шепель В.В.)
  20. Любонько Ольга Миколаївна, 8 кл. (конкурс ім. Т.Шевченка, 3 місце, вчитель – Шепель В.В.)
  21. Мозгова Софія Сергіївна, 6 кл. (конкурс ім. Т.Шевченка, 3 місце, вчитель – Ткаченко Т.П.)
  22. Загребельна Мирослава Олександрівна, 5 кл. (конкурс ім. Т.Шевченка, 3 місце, вчитель – Ткаченко Т.П.)
  23. Галушко Софія Ярославівна, 7 кл. (конкурс ім. Т.Шевченка, 2 місце, вчитель – Ткаченко Т.П.)
  24. Верещака Дарина Валентинівна, 6 кл. (конкурс ім. Т.Шевченка, 3 місце, вчитель – Ткаченко Т.П.)
  25. Поправка Денис Сергійович, 9 кл. (конкурс ім. Т.Шевченка, 3 місце, вчитель – Ткаченко Т.П.)
  26. Галушко Софія Ярославівна, 7 кл. (обласний конкурс «Крила української перемоги», 1 місце в номінації «Проза», вчитель – Ткаченко Т.П.)
  1. Оголосити подяку:
  1. Любонько Ольга Миколаївна, 8 кл. (участь в ІІІ етапі олімпіади з української мови, вчитель – Шепель В.В.)
  2. Поправка Денис Сергійович, 9 кл. (участь в ІІІ етапі олімпіади з історії, вчитель – Андрейко Т.К.)
  3. Любонько Ольга Миколаївна, 8 кл. (участь в ІІІ етапі олімпіади з математики, вчитель – Іванча В.П.)
  4. Походенко Катерина Миколаївна, 8 кл. (відвідування).
  5. Сухомудренко Богдан Олександрович, 6 кл. (відвідування).
  6. Рудь Катерина Сергіївна, 2 кл. (відвідування).

4) Нагородити учнів грамотами на лінійці, приуроченій «Дню знань».

5) Результати учнів оприлюднити на сайті школи.

6) Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Божко Тетяну.

 

 

Директор                                                               Юрій ШЕПЕЛЬ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь