Наказ №128 "Про ведення електронного журналу та електронного щоденника у 2023-2024 навчальному році"

Дата: 05.09.2023 12:26

Зорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Зорівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області

вул. Ростанців1, с. Зорівка, Золотоніський район, Черкаська область, 19740, тел.  93-4-40

e-mail: zorivka.shkola@gmail.com kод ЄДРПОУ 34323775

Від  05.09.2023 № 128

На № ______ від _________

Наказ

На виконання рішення педагогічної ради школи (протокол №10 від 30.08.2023 року) та з метою вдосконалення управлінської діяльності, планування та організації освітнього процесу із застосуванням інформаційних технологій

НАКАЗУЮ:

1. Розпочати з 01 вересня 2023 року впровадження в освітню діяльність педагогічного колективу електронного журналу для учнів 1-11 класів школи.
  2. Ведення електронного журналу та електронного щоденника здійснювати на порталі «Нові знання».
  3. Забезпечити інформування батьківської громадськості щодо функціонування «Електронного журналу» та «Електронного щоденника» на порталі «Нові знання».
  4. Призначити Бондаренка О.В. відповідальним за організацію роботи з впровадження електронного журналу, надання необхідної методичної допомоги вчителям.
  5. Призначити відповідальними за введення інформації в електронних журналах/щоденниках класоводів, вчителів-предметників, класних керівників.
  6. Надати Бондаренку О.В.  можливість виконувати функції системного адміністратора.
  7. Системному адміністратору провести майстер-клас з педагогічними працівниками школи щодо ведення електронних журналів.
  8. Надати доступ адміністратора для моніторингу ведення журналів заступнику директора з навчально-виховної роботи Божко Т.В.
  9. Класним керівникам інформувати батьків учнів про впровадження електронного журналу в ЗЗСО.

До  30.09.2023 року

1. Заступнику директора з начально-виховної роботи Божко Т.В. вести моніторинг рівня формування електронних баз класів та рівень наповнення інформації відповідно до напрямків контролю в рамках розподілу обов’язків між членами адміністрації.

Постійно.

1. Секретарю школи Траві В.О. висвітлити наказ на сайті.
  2. Контроль за виконанням наказу покласти на Тетяну Божко.

Директор                                                                      Юрій  ШЕПЕЛЬ

З наказом ознайомлені:

Тетяна БОЖКО