Дата: від до Скинути

Застосування штрафних санкцій за неподання або несвоєчасне подання платниками податків податкової звітності

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє , що до платників податків, які протягом періоду з 01 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), подавали податкову звітність (крім податку на додану вартість, акцизного податку, рентної плати) за податкові (звітні) періоди, граничні терміни подання яких припадали на цей період, але після граничного терміну подання, штрафні санкції, передбачені п. 120.1 ст. 120 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) не застосовуються.

11:51 12.10.2020

«5 пам’яток культури плануємо відновити на Черкащині», – Сергій Сергійчук про розвиток туризму в області

Відбудувати дороги і реконструювати пам’ятки культури. Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук назвав першочергові завдання, щоб зробити область туристичною. Які об’єкти планують відновити на Черкащині та як саме очільник області розповів в інтерв’ю «Новій добі».

09:20 30.09.2020

За вісім місяців 2020 року податковий борг по Черкаській області  скорочено на 97 млн гривень

За вісім місяців 2020 року податковий борг по Черкаській області скорочено на 97 млн гривень

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що за вісім місяців 2020 року податковий борг по Черкаській області до зведеного бюджету  скорочено  на  97 млн гривень або 8,2 відсотка, з 1179,2 млн грн. до                          1082,2 млн грн, в тому числі до Державного бюджету на 134,3 млн грн. або на 15,1 відсотка.

09:19 30.09.2020

Сплата акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що підпунктом 212.1.11 п. 212.1 ст. 212 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що платником акцизного податку є особа – суб’єкт господарювання роздрібної торгівлі, яка здійснює реалізацію підакцизних товарів.

09:19 30.09.2020

Ліцензія на право зберігання пального

Головне управління ДПС у Черкаській області нагадує, що відповідно статті 1 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 № 481/95-ВР (далі – Закон № 481) зберігання пального – діяльність із зберігання пального (власного або отриманого від інших осіб) із зміною або без зміни його фізико-хімічних характеристик.

09:18 30.09.2020

Нарахування ЄВ на сплачені роботодавцем закладу охорони здоров’я кошти у вигляді матеріальної допомоги на медичне обслуговування працівника за тестування на коронавірусну хворобу (COVID-19)

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що відповідно до ст. 3 Основ законодавства України про охорону здоров’я від 19 листопада 1992 року № 2801-XІІ медичне обслуговування – діяльність закладів охорони здоров’я та фізичних осіб – підприємців, які зареєстровані та одержали відповідну ліцензію в установленому законом порядку, у сфері охорони здоров’я, що не обов’язково обмежується медичною допомогою, але безпосередньо пов’язана з її наданням.     Медична допомога – діяльність професійно підготовлених медичних працівників, спрямована на профілактику, діагностику, лікування та реабілітацію у зв’язку з хворобами, травмами, отруєннями і патологічними станами, а також у зв’язку з вагітністю та пологами.

09:17 30.09.2020

Звільнення від подання звітності з ПДВ ФОП - платника ПДВ у зв’язку з мобілізацією до Збройних сил України

Головне управління ДПС у Черкаській області  інформує  платників податків, що  відповідно до вимог частини третьої ст. 39 Закону України від 25 березня 1992 року № 2232-XII «Про військовий обов’язок і військову службу» за громадянами України, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період не припиняється реєстрація підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців.

09:16 30.09.2020