Нові правила заповнення 20-ОПП діють з 27 липня 2020 року

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує платників податків, що 27 липня 2020 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 24.06.2020 № 323 (далі – Наказ № 323), яким внесено зміни до Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України  від 09.12.2011  № 1588 (далі – Порядок № 1588), щодо удосконалення порядку повідомлення органів ДПС про об’єкти оподаткування або об’єкти, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою  № 20-ОПП (далі – повідомлення за формою № 20-ОПП).

15:45 02.09.2020

Використовуючи «Електронний кабінет» платники  можуть самостійно перевіряти розрахунки з бюджетом, подавати звітність,  сплачувати податки і збори, а також користуватись іншими сервісами

Використовуючи «Електронний кабінет» платники можуть самостійно перевіряти розрахунки з бюджетом, подавати звітність, сплачувати податки і збори, а також користуватись іншими сервісами

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує платників, що з метою створення якісних умов обслуговування платників, спрощення процедури взаємодії платників податків і податкових органів та прискорення електронного документообігу між ними, Державною податковою службою України створені та  підтримуються в актуальному стані інформаційно-телекомунікаційна система «Електронний кабінет» платника та спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення «Єдине вікно подання електронної звітності» (далі – Єдине вікно).

15:44 02.09.2020

Платниками податків Черкащини за сім  місяців поточного року сплачено  140,1 млн  грн  акцизного податку

Платниками податків Черкащини за сім місяців поточного року сплачено 140,1 млн грн акцизного податку

сім місяців поточного року платники Черкаської області до загального фонду державного бюджету сплатили 33,5 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених підакцизних товарів. До місцевих бюджетів платниками роздрібної торгівлі підакцизних товарів сплачено понад 106,6 млн грн акцизного податку.

15:43 02.09.2020

ДОТАЦІЯ БДЖОЛЯРАМ

Згідно постанови КМУ від 7 лютого 2018 № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» (редакція від 26.05.2020р) здійснюється державна підтримка сільського господарства, тваринництва та бджільництва.

08:35 20.07.2020

Набули зміни в адмініструванні частини чистого прибутку (доходу)  та дивідендів на державну частку

Набули зміни в адмініструванні частини чистого прибутку (доходу) та дивідендів на державну частку

Головне управління ДПС у Черкаській області наголошує, що 23 травня 2020 року набрали чинності зміни до Податкового Кодексу України (далі – Кодекс), передбачені положеннями Закону України від 16 січня 2020 року №466-ІX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі - Закон №466-ІX) в частині адміністрування частини чистого прибутку (доходу) та дивідендів на державну частку, а саме:

09:53 24.06.2020

Закон №466-ІХ: нові  вимоги щодо оприлюднення  та подання фінансової звітності

Закон №466-ІХ: нові вимоги щодо оприлюднення та подання фінансової звітності

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що Законом України від 16 січня 2020 року №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі -  Закон №466-ІХ) внесені зміни до Податкового Кодексу України (далі – Кодекс) щодо оприлюднення та подання фінансової звітності.

09:52 24.06.2020

Запровадження нових різниць в оподаткуванні  податком на прибуток підприємств

Запровадження нових різниць в оподаткуванні податком на прибуток підприємств

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що Законом України від 16 січня 2020 року №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі -  Закон №466-ІХ) внесені зміни до Податкового Кодексу України (далі – Кодекс), які відбулися в оподаткуванні податком на прибуток підприємств  в частині запровадження нових різниць, які збільшують та/або зменшують фінансовий результат до оподаткування.

09:50 24.06.2020

Особливості оподаткування доходів нерезидента

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що Законом України від 16 січня 2020 року №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі -  Закон №466-ІХ) внесені зміни до Податкового Кодексу України (далі – Кодекс) щодо особливостей оподаткування доходів нерезидента.

09:47 24.06.2020

Онлайн-проєкт «Zolo Free Speak»

«Два найважливіші дні у твоєму житті: день, коли ти з'явився на світ, і день, коли ти зрозумів  навіщо», - Марк Твен.

09:46 24.06.2020

Черкащани залучини на енергоефективність 5,8 млн грн за «теплими кредитами»

Цьогоріч у травні уповноважені банки (АТ Ощадбанк, АБ Укргазбанк, АТ Укрексімбанк) видали жителям Черкащини 153 кредити на загальну суму 5,8 млн грн. 248 областян отримали часткову компенсацію відсоткової ставки за кредитами на заходи з енергозбереження (за 2016-2019 роки) на 195,3 тис грн.

14:02 10.06.2020