Дата: від до Скинути

Чи є платником податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, фізична особа яка має право власності на нежитлове приміщення як ФОП?

Головне управління ДПС у Черкаській області  інформує, що  відповідно до п.п. 266.1.1 п. 266.1 ст. 266 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості.

09:15 30.09.2020

Платниками податківЧеркащини за вісім місяців поточного року сплачено166 млн грн акцизного податку

вісім місяців поточного року платники Черкаської області до загального фонду державного бюджету сплатили 40,4 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених підакцизних товарів. До місцевих бюджетів платниками роздрібної торгівлі підакцизних товарів сплачено125,6 млн грн акцизного податку.

14:51 28.09.2020

Закон № 466-IX: зміни щодо погашення податкового боргу платників

Головне управління ДПС у Черкаській області звертає увагу платників, що  відповідно до внесених змін  Законом України від 16 січня 2020 року №466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон 466) відбулися зміни у питаннях стягнення податкового боргу.

14:49 28.09.2020

Виплачуєте дохід нерезидентам: не забудьте утримати податок!

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що фізичні особи – підприємці та фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, при виплаті доходів, нерезиденту – юридичній особі мають утримувати податок з доходів та подавати Податкову декларацію з податку на прибуток підприємств.

15:30 21.09.2020

Реєстрація платників ПДВ

Станом на 01.09.2020 зареєстровано у Реєстрі платників податку на додану вартість по ГУ ДПС у Черкаській області 6650 суб’єктів господарювання, з них 5440 юридичних осіб (81,8 відсотків) та 1210 фізичних осіб-підприємців (18,2 відсотків).

15:28 21.09.2020

Право на отримання податкової знижки за користування іпотечним житловим кредитом

Головне управління ДПС у Черкаській області нагадує, що відповідно до пп. 166.3.1 ст. 166 та п. 175.1 ст. 175 Податкового кодексу України (далі -  ПКУ) платник податку на доходи фізичних осіб (далі — ПДФО) — резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, наданим позичальнику в національній або іноземній валютах, фактично сплачених протягом звітного податкового року.

15:26 21.09.2020

«Податкова поруч»

Головне управління  ДПС у Черкаській області інформує, що 3-7 вересня 2020 року були проведені  зустрічі з платниками податків в рамках започаткованого заходу «Податкова поруч»:

15:26 21.09.2020

Закон № 466: зміни щодо спрощеної системи оподаткування,  обліку та звітності

Закон № 466: зміни щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що Законом України від 16.01.2020  № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України  щодо  вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено зміни до Податкового кодексу України (далі - ПКУ) щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

15:24 21.09.2020

Послуги від інформаційного сервісу ЗІР

Головне управління ДПС у Черкаській області нагадує, що загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (далі – ЗІР) створено у рамках Електронного Уряду з урахуванням тенденцій розвитку інформаційних технологій у сфері побудови веб-ресурсу та розглядається як інтегрований ресурс в інформаційне середовище органів Державної податкової служби України (далі – ДПС), у якому уся направленість діяльності ДПС, як внутрішня так і зовнішня, а також усі відповідні процеси інформаційно-довідкових ресурсів підтримуються та забезпечуються інформаційно-комп’ютерними технологіями.

15:24 21.09.2020

Послуга кваліфікованого електронного підпису  доступна не лише через ДПС

Послуга кваліфікованого електронного підпису доступна не лише через ДПС

Головне управління ДПС у Черкаській області, звертає увагу що отримати кваліфікований електронний підпис можна не лише через Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби!

15:23 21.09.2020