Сервіси для безробітних відтепер в «Дії»

Відтепер на онлайн-порталі державних послуг «Дія» з’явилась нова електронна послуга з реєстрації та оформлення виплат допомоги по безробіттю. Відповідне рішення ухвалено Урядом 24 квітня через постанову «Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації, перереєстрації безробітних та призначення виплати допомоги по безробіттю в електронній формі».

09:16 28.04.2020

Чорнобильська трагедія

26 квітня 2020 року минають 34 роковини від дня Чорнобильської катастрофи. Чорнобиль назавжди став нашим спільним болем, символом великого людського горя та прикладом мужності і самопожертви в ім’я майбутнього. Це день подяки людям, хто став на захист людства від ядерного лиха. Низький уклін живим героям Чорнобиля за те, що ціною власного життя, здоров’я зупинили ядерну стихію і Світла пам’ять тим, хто через хвороби, спричинені радіацією, не дожив до цього дня… Ми пам’ятаємо ваш подвиг і завжди будемо вдячні за ту жертовність, самовідданість та силу духу, яку ви проявили у боротьбі за наше життя і за життя цілих поколінь! Дорогі ліквідатори, від усього серця бажаємо вам доброго здоров'я, міцності духу, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні, миру та злагоди. Хай Бог береже вас і ваші родини.

09:20 26.04.2020

На Черкащині – кращий рівень забезпеченості ЗІЗ в медзакладах по Україні

Заклади охорони здоров’я області забезпечені засобами індивідуального захисту на 80 %. Про це свідчить офіційна статистика від Кабінету Міністрів України, оприлюднена на порталі covid19. Це – найкращий показник забезпеченості з-поміж усіх областей України.

09:19 21.04.2020

В області діятимуть додаткові обмежувальні заходи у святкові дні для недопущення поширення коронавірусної інфекції

Дотримання додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів  у святкові дні зумовить запобігання поширенню в області коронавірусної інфекції.

09:17 21.04.2020

Системно вирішуємо питання, – Дмитро Ляшов про налагодження механізму підвезення медиків

Питання підвезення медиків до місць роботи вирішують системно. Тут взаємодіють обласна та міська влади, райдержадміністрації, об’єднані територіальні громади, також  медустанови, волонтерські організації.

09:11 21.04.2020

Черкаський лабораторний центр отримав поповнення ПЛР-систем

Черкаська область отримала черговий вантаж домомоги – системи для тестування методом полімеразно-ланцюгової реакції для лабораторного центру МОЗ України та засоби індивідуального захисту для працівників медичних установ. Обласний лабцентр досліджує щодня в середньому 300 зразків із усіх районів області. Лаборанти працюють в цілодобовому режимі. Загалом із початку карантину фахівці провели 2951 тестування на COVID-2019.

09:10 21.04.2020

Черкащан на Великодні свята просять залишатися вдома

Сьогодні спільну пресконференцію провели голова Черкаської ОДА Роман Боднар, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, Благочинний Черкаського округу Черкаської єпархії УПЦ (МП) протоієрей Сергій Чумак та т.в.о. заступника начальника ГУНП Сергій Коваленко.

16:17 17.04.2020

Шановні жителі Зорівської громади!!!

Цього року Великдень  припадає на непростий період карантину. В це свято люди ідуть до церкви, збираються великим родинним колом, ходять в гості до рідних та близьких.

09:51 17.04.2020