Черкащанам нагадують про відповідальність за порушення правил карантину

Область – на карантині. Все для того, аби не допустити масового поширення коронавірусної інфекції. Водночас за порушення встановлених правил карантину на черкащан накладатимуть штрафні санкції.

08:47 02.04.2020

Роман Боднар про посилення заходів безпеки в Кам’янці

У Кам’янці вводять обмеження на вїзд та виїзд транспортних засобів з міста. Воно діятиме з 00.00 годин 01 квітня до 00.00 годин 06 квітня з можливістю продовження цього терміну. На цьому в ході брифінгу повідомив голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

08:43 02.04.2020

Громадські слухання

Виконавчий комітет Зорівської сільської ради інформує, що громадські слухання по питанню будівництва складських будівель по вул. Б.Хмельницького, 31/2 с.Вершина-Згарська, які заплановані на 7 квітня 2020року на 10,00 в приміщенні будинку культури с. Вершина-Згарська, в зв'язку з карантином, переносяться на невизначений термін.

14:49 01.04.2020

Пряма мова. Лариса Кошова про лікування хворих на COVID-19 в області

– Станом на 30 березня в Черкаській міській інфекційній лікарні перебуває 11 хворих на COVID-19, з них – 1 дитина. 11 осіб поступили на лікування до Черкаської інфекційної лікарні та очікують на лабораторне підтвердження. В інфекційному відділені Уманської міської лікарні під цілодобовим медичним наглядом – 6 пацієнтів, з них 1 дитина.

08:48 01.04.2020

На Черкащині триває посівна кампанія

Аграрії області завершили підживлення озимих культур на площі 167 тис. га. Про проходження посівної в області інформують в управлінні агропромислового розвитку ОДА.

08:44 01.04.2020

Податкові порушення, які не звільняються від застосування штрафних санкцій

Головне управління ДПС у Черкаській області, звертає увагу, що Законом України від 17.03.2020 № 533 – IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (далі – Закон № 533) внесені зміни до Податкового кодексу України (далі- ПКУ) щодо тимчасового не застосування до платників податків штрафних санкцій з 1 березня по 31 травня 2020 року за порушення податкового законодавства.

08:43 01.04.2020

Шановні платники податків Черкащини!!!

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що у зв’язку із запровадженням та території Черкаської області надзвичайної ситуації з 23 березня 2020 року зупинено роботу Центрів обслуговування платників області.

08:41 01.04.2020