На період карантину призупиняється  нарахування та сплата плати за землю

На період карантину призупиняється нарахування та сплата плати за землю

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що Законом України від 17.03.2020 № 533 – IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19)» внесені зміни до Податкового кодексу України (далі – Кодекс) щодо нарахування та сплати плати за землю. Так, не нараховується та не сплачується  за період з 1 березня по 30 квітня 2020 року плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) за земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди фізичних або юридичних осіб та використовуються ними в господарській діяльності.

08:40 01.04.2020

Закликаємо щодо дистанційного формату спілкування з податківцями

Головне управління ДПС у Черкаській області закликає платників податків і мешканців Черкас та Черкаської області користуватись засобами електронного зв’язку та поштою. Інформуємо, що у зв’язку  зі спалахом та розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та з метою попередження інфекції обмеженно доступ до приміщень центрів обслуговування платників області.

08:39 01.04.2020

Шановні жителі громади!!!

На разі критично важливо залишатися вдома, триматися на відстані від інших людей, уникати фізичного контакту при привітанні       ( не тиснути руки та не обійматися), часто та ретельно мити руки. Дотримуйтеся правил та будьте здорові!!!

15:37 30.03.2020

Шановні платники податків Черкащини!!!

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що у зв’язку із запровадженням та території Черкаської області надзвичайної ситуації з 23 березня 2020 року зупинено роботу Центрів обслуговування платників області.

16:13 25.03.2020